Ratownicy medyczni przejęli konto Maffashion. Na jej profilu na Instagramie pokazali, jak wygląda praca służby zdrowia

Maffashion wzięła udział w akcji Noizza i zgodziła się na jeden dzień oddać swój Instagram ratownikom medycznym. Ci opowiedzili na InstaStories, jak wygląda ich praca.

Maffashion wykorzystuje swoje instagramowe zasięgi w promowaniu cennych informacji. Ma to wielkie znaczenie zwłaszcza teraz. We wtorek jej profil przejęli ratownicy medyczni, którzy opowiedzieli fanom blogerki, jak wygląda ich ciężka i bardzo niebezpieczna praca. 

Ratownicy medyczni przejęli Instagram Maffashion

We wtorek o godzinie 6 na Instagramie Kuczyńskiej pojawiły się pierwsze nagrania ratowniczki medycznej, Any.

Cześć! Mam na imię Ana i jestem ratownikiem medycznym. Julia zaprosiła mnie na swój Instagram, za co bardzo dziękuję! Chcę Was zabrać do pracy, pokazać trochę mojej perspektywy, porozmawiać też o ratownictwie, zwłaszcza teraz w czasie pandemii - zaczęła. Jest szósta rano i właśnie wsiadam do samochodu i ustalmy jedną zasadę, nigdy nie nagrywaj filmików prowadząc.

W materiale wideo Ana pokazała m.in., kiedy i w jakich przypadkach ratownicy przebierają się w specjalne stroje, czy jak wygląda podróż do chorego. Ratowniczka medyczna namawiała również fanów Maffashion do podejmowania prób ratowania ludzi w nagłych sytuacjach, nawet teraz w dobie pandemii.

Nawet jeżeli się boisz, podejdź do człowieka i po prostu uciskaj jego klatkę, jeśli nie masz pewności, że żyje. Non stop mocno.

Ana zaleciła również, jak zachowywać się w przypadku, kiedy ktoś podejrzewa u siebie zakażenie koronawirusem. Szczerość to podstawa. Nie można kłamać, nie można zatajać żadnych informacji, bo wtedy można narazić życie osób, które jadą nam pomóc. 

Całą relację na profilu Maffashion. Musimy przyznać, że Ana to prawdziwa ratowniczka z powołania. Nie bała się opowiedzieć o niczym, a przede wszystkim w swoich nagraniach była naturalna. My jako jedno z polskich mediów dziękujemy Julce, że dołożyła cegiełkę w dokształcaniu polskiego społeczeństwa.

Więcej o:
Copyright © Agora SA