Izabela Janachowska stworzyła kolekcję... ślubnych maseczek ochronnych. "Mega pomysł. Iza zawsze w gotowości"

Izabela Janachowska mocno zaskoczyła swoich fanów. Gwiazda nie próżnuje podczas domowej izolacji. Stworzyła kolekcję... maseczek ślubnych, które będą idealnym dodatkiem do stylizacji, ale również ochroną przed zakażeniem.

Izabela Janachowska wychodzi naprzeciw oczekiwaniom panien młodych, które w niedalekiej przyszłości planowały wziąć ślub. W dobie pandemii zakładanie maseczek ochronnych na twarz jest obligatoryjne, tym bardziej podczas zgromadzeń, w których za kilka miesięcy może znów będzie dane nam uczestniczyć. Tancerka bardzo poważnie i odpowiedzialnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa, które pragnie zapewnić zarówno nowożeńcom, jak i gościom ślubnej uroczystości, dlatego zaprojektowała niezbędny, ale jednocześnie szykowny dodatek do stylizacji. Oferuje maseczki ochronne na twarz, które pełnią funkcję swoistej ozdoby! Internauci są zachwyceni!

Zobacz wideo Izabela Janachowska nie ukrywa wizerunku syna. Pokazała jego twarz na Instagramie!

Maseczki ślubne Izabeli Janachowskiej

To bardzo trudny czas dla przyszłych małżonków, którzy ze względu na pandemię koronawiursa zmuszeni są odwołać lub przełożyć datę ślubu. Doskonale rozumie ich Izabela Janachowska, która sama zrezygnowała z organizacji imprezy okolicznościowej i chrztu swojego synka, do czego również namawiała innych. Gwiazda postanowiła pomóc zestresowanym nietypową sytuacją narzeczonym, oferując internetową pomoc oraz publikując wiele istotnych porad. Tym razem poszła o krok dalej - stworzyła kolekcję maseczek ślubnych. To z pewnością będzie hit sezonu, a może nawet najbliższych miesięcy!

Kochani, pomyślałam o Pannach Młodych, które mają ślub w tym roku i jeśli nic się nie zmieni, będą musiały w tym wyjątkowym dniu nosić maseczkę... Specjalnie stworzyłam takie, które pasują do sukien ślubnych z mojej kolekcji i do każdej zamówionej u mnie w showroomie sukni dołączona będzie piękna maseczka. Są koronkowe, błyszczące, delikatnie zdobione, białe, beżowe... idealne. - czytamy na profilu Izy. 

Internautki bardzo pozytywnie zareagowały na pomysł Janachowskiej. Nie kryły zachwytu nad maseczkami, które rzeczywiście prezentują się przepięknie i są wykonane z dużą starannością. Z żalem zwróciły jedynie uwagę na to, że nie można zakupić tego krawieckiego dzieła osobno, bez konieczności zamawiania sukni ślubnej. 

Super pomysł. Maseczki cudne. 
Szkoda, że nie są dostępne osobno do zakupienia. 

Kolekcję maseczek możecie obejrzeć w naszej galerii.

Więcej o: