Krzysztof Jackowski o zimie 2022. Ma całkiem optymistyczne wieści

Krzysztof Jackowski przepowiedział, jakiej pogody możemy spodziewać się zimą. Jasnowidz zdradził, co czeka nas w trakcie najbliższych kilku miesięcy.

Skoro lato jest upalne, istnieje teoria, że zimna będzie mroźna. Krajowy jasnowidz Krzysztof Jackowski ma swoje zdanie na ten temat. Mimo że teraz myśli zaprząta mu głównie konflikt w Ukrainie, zapytany, jaka będzie zima tego roku, nie ukrywał dobrych wieści.

Zobacz wideo

Krzysztof Jackowski o tegorocznej zimie

Jasnowidz z Człuchowa aktualnie jest pochłonięty innymi sprawami - głównie wizjami dotyczącymi wojny w Ukrainie. Jednak sprawy w kraju wymykają się spod kontroli. Ciągłe podwyżki, kolejna jesienna fala koronawirusa, o której już mówią politycy. Dlatego jego przepowiednie czasem wydają się niezastąpione. Mimo fali upałów, Polaków już nurtuje pytanie, jaka czeka nas tegoroczna zima. Wiele osób uważa, że przepowiednie Jackowskiego nie raz się sprawdziły. Jasnowidz w kilku zdaniach odniósł się do zimowej pogody pod koniec roku.

Pierwsze przeczucie? Zima w tym roku będzie krótka. Mówię o tym roku, o 2022, nie o styczniu, nie o lutym 2023. Mówię o końcu roku 2022. Tam będzie jakiś przejaw zimy. Ogólnie zima będzie taka umiarkowana. Bardziej deszczowo będzie w tym roku - zdradził jasnowidz w rozmowie z "Super Expressem".

Biorąc pod uwagę aktualne deficyty węgla, trudności w jego pozyskaniu, ale przede wszystkim ceny, jakie trzeba będzie zapłacić za ten cenny surowiec, taka prognoza powinna cieszyć. Wiadomość o w miarę spokojnej i deszczowej zimie, pozwala uspokoić nasze portfele i daje wiarę, że sroga zima i kryzys węglowy nam nie grozi. Pozostaje tylko kwestia spełnienia się przepowiedni Jackowskiego. Czy będzie miał rację i tym razem?

Więcej o: