''Królowa i konkwistador'' - odc. 59 [28.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co wydarzy się w przedostatnim odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Sprawy zdecydowanie nabierają tempa. Znów pojawia się Buendia. Pedro trafia za kratki. Nieoczekiwanie Constanza decyduje się wyznać mu prawdę.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 59

W okolicy znów pojawia się Buendia, który szykuje atak na miasto. Tym razem chce to zrobić sprawniej - stara się o to, by w Cartagenie zainstalować swoich ludzi. Pomimo próśb Pedra dochodzi do ślubu Cataliny. Dla de Herediii nie jest to jednak koniec klęsk. Mężczyźnie zagraża w tym czasie inne niebezpieczeństwo: ojciec Sancho pragnie aresztować go za zdradę. Ma odpowiedzieć za to, że sprzedał miasto wrogom. Maneses, szantażowany wcześniej przez Villegasa, decyduje się na rozprawę z nim i jego ludźmi. Ukochanej Constanzy pozostawia list. W tym czasie Rebeca chce, żeby Alberto udał się z nią w podróż. Do Pedra przebywającego w więzieniu przychodzi jego żona po to, by wyznać prawdę o swoich manipulacjach. Pedro chce stanąć przed sądem. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

M jak miłość"M jak miłość" wraca na antenę z 22. sezonem serialu. Kiedy kolejne odcinki?

O czym jest ''Królowa i konkwistador''?

Kolumbijski serial ''Królowa i konkwistador'' liczy sobie 60 odcinków - przedostatni z nich TVP 1 wyemituje 28 sierpnia o godz. 20.35. O czym jest kolumbijski serial z 2019 r.? Produkcja przenosi nas w barwne i pełne przygód czasy konkwisty, w których nie brak było jednak okrucieństwa, a nawet zbrodni. Poznajemy realia Nowego Świata w XVI w. Głównymi bohaterami są uciekinier i poszukiwacz złota Pedro de Heredia i córka indiańskiego wodza Catalina. Młodzi ludzie trafiają na siebie przypadkiem, gdy dziewczynie zagraża ogromne niebezpieczeństwo. Pedro pomaga jej i razem uciekają. W tym czasie zakochują się w sobie ze wzajemnością. Sielanka trwa jednak krótko - mężczyzna zmuszony jest wybierać pomiędzy ukochaną a życiem swojego brata. Zdradza Catalinę, która poprzysięga mu zemstę. Po latach znów pojawia się w otoczeniu Pedra. Czy uda się jej zrealizować plan okrutnego rewanżu? Dowiemy się już niebawem - omawiany odcinek jest przedostatnim. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Sukcesja"Sukcesja". Stacja HBO ujawniła, kiedy premiera trzeciego sezonu

Zobacz wideo Selena Gomez i jej Gracie naśladują aktorki serialu "Pełna chata"
Więcej o: