''Królowa i konkwistador'' - odc. 57 [26.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co wydarzy się w nowym odcinku ''Królowej i konkwistadora''? Nadchodzą ciężkie dni dla Juana, który dowiaduje się o stanie Sol. Ines wypędza Alberto i Rebecę. Zagrożone jest też złoto, które pożyczył Pedro.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 57 

Juan po powrocie do miasta widzi się z Cataliną. W rozmowie opowiada o swoich przygodach. Uważa, że Ines nie jest złą kobietą, jednak nie udało jej się wychować Manola. Mężczyzna dowiaduje się jednak również o ciąży Sol. Informacja robi na nim wielkie wrażenie - jest wręcz przekonany o własnym ojcostwie. Osoby, którym się zwierza, przekonują go, że jest inaczej. W końcu to samo mówi mu Sol. Zagrożone jest złoto z pożyczki dla Pedra - sprawa znów kręci się wokół Menesesa, którego szantażuje Villegas. Trudne chwile przeżywa też Ines, która dowiaduje się o miłości Alberto do Rebeki. Kobieta wypędza swojego męża i jego kochankę. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Sukcesja"Sukcesja". Stacja HBO ujawniła, kiedy premiera trzeciego sezonu

O czym jest serial ''Królowa i konkwistador''? 

Serial ''Królowa i konkwistador'' powstał w 2019 r. i przez pewien czas był dostępny dla widzów platformy Netflix. Obecnie prawa do emisji wszystkich 60 odcinków posiada Telewizja Polska. O czym jest fabuła kolumbijskiej produkcji? Dzięki jej twórcom przenosimy się w barwne i pełne przygód, ale też bezwzględne czasy konkwisty. Poznajemy dwoje młodych ludzi - Pedro de Heredię i Catalinę. On jest uciekinierem z rodzinnego miasta, który chce szukać za oceanem sławy i złota. Ona zaś to córka indiańskiego wodza, której zagraża niebezpieczeństwo. Ich losy przeplatają się: mężczyzna pomaga Catalinie uwolnić się i szybko zostają parą. Niestety, miłość zamienia się w nienawiść - Pedro zdradza ukochaną, ta poprzysięga mu zemstę. Okazja do niej pojawia się po wielu latach. Czy Catalina zniszczy byłego kochanka i całą rodzinę de Heredia? Dowiemy się już za kilka dni. Odcinek 57 już 26 sierpnia o 20.35 w TVP 1.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Agata S?widerska i Chloe DeckerTikTokerka weźmie udział w promocji "Lucyfera"? Poznajcie polską Chloe Decker

Zobacz wideo "Pani dziekan" - zwiastun. Gwiazda "Chirurgów" w nowej roli
Więcej o: