''Królowa i konkwistador'' - odc. 55 [24.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co nowego czeka nas w 55 odcinku serialu ''Królowa i konkwistador''? Alberto zajmuje się Rebecą, co nie przez wszystkich jest dobrze widziane. Sol jest bliska spotkania Juanem. Ojciec wyjawia jej swoje plany.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie 55 odcinka 

Co wydarzy się w nowym odcinku serialu? Rebeca znajduje troskliwego i czułego opiekuna w osobie Alberta. Nie wszyscy są zadowoleni z takiego obrotu spraw. Manolo jest zły na ojca i tego nie ukrywa. Jego zdaniem nie ma powodu, by ojciec poświęcał tyle czasu obcej kobiecie. Sol jest blisko spotkania z Juanem. Chłopak wreszcie otrzymuje napisany przez nią liścik. Meneses wie, że jego życie nie będzie już takie samo. Decyduje się na rezygnację ze służby w straży. Jednocześnie Pedro zdobywa się na szczerość wobec córki. Zdradza jej to, że postanowił zostawić jej matkę. Ojciec Sancho jest coraz bardziej podejrzliwy. Wydaje mu się, że postępowanie de Heredii coraz bardziej związane jest z intrygami Cataliny.

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Sukcesja"Sukcesja". Stacja HBO ujawniła, kiedy premiera trzeciego sezonu

O czym jest ''Królowa i konkwistador''?

Kolumbijski serial powstał w 2019 r. i liczy sobie 60 odcinków. Na początku można było obejrzeć go dzięki platformie Netflix, ale obecnie znany jest także widzom telewizyjnym. Wszystko dlatego, że TVP postanowiła wybrać go jako jeden z elementów swojej wakacyjnej ramówki. Seria opowiada o historii tragicznej miłości konkwistadora Pedro de Heredii i córki indiańskiego wodza Cataliny. Ich dzieje ukazane są na tle niezwykle barwnych, ale też pełnych okrucieństwa czasów konkwisty, która rozgrywała się w XVI w. na terenie Nowego Świata. Pedro ucieka tam z Hiszpanii - pragnie zdobyć sławę i bogactwo. Pomaga jednak dziewczynie, zakochując się w niej z wzajemnością. Niestety, dobro rodziny wymusza na nim zdradę ukochanej. Kobieta poprzysięga mu zemstę - po latach powraca, by jej dokonać. Czy plan Cataliny się powiedzie? Więcej na ten temat dowiemy się z 55 odcinka produkcji, który TVP 1 wyemituje 24 sierpnia o godz. 20.35. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Kadr z piątego sezonu 'Domu z papieru'Jeszcze tylko chwila do finału "Domu z papieru". Kto dołączy do obsady?

Zobacz wideo "Otwórz oczy" - kolejny serial Netfliksa polskiej produkcji [ZWIASTUN]
Więcej o: