Znana TikTokerka weźmie udział w promocji "Lucyfera"? Z ofertą wyszedł Netflix. Poznajcie polską Chloe Decker

Jedna z polskich TikTokerek ogłosiła na swoim profilu, że odezwali się do niej twórcy "Lucyfera". Niebawem poznamy szczegóły nowego projektu. Poznajcie polską influencerkę, która do złudzenia przypomina Chloe Decker.

Już niebawem ukaże się szósty sezon kultowego serialu Netfliksa. 10 września będziemy mogli obejrzeć długo wyczekiwaną kontynuację "Lucyfera", a wraz z nią nadejdzie niespodzianka dla polskich fanów. Jedna z Tik Tokerek powiadomiła na swoim profilu, że odezwali się do niej twórcy serialu. Szykują coś całkowicie nowego. 

Zobacz wideo "Lucyfer" - zwiastun sezonu finałowego

Polska Chloe Decker? Poznajcie Agatę Świderską

Bardzo często słyszy się o podobieństwie do gwiazd i raczej na co dzień nie budzi to większego zaskoczenia. Co innego, kiedy nagle z takim komentarzem odzywa się sama gwiazda lub ktoś z jej ekipy. Agata Świderska otrzymała wiadomość od samych twórców netfliksowego serialu "Lucyfer". Influencerka, z uwagi na rażące podobieństwo do głównej bohaterski serialu, została okrzyknięta mianem polskiej Chole Decker. 

"Bardzo bym chciała powiedzieć wam, o co chodzi, ale nie mogę"

Agata Świderska zdradziła, że podpisała umowę poufności z twórcami "Lucyfera". Nie może się doczekać, aż pokaże swoim fanom, co takiego przygotowali.

Bardzo bym chciała powiedzieć wam, o co chodzi, ale nie mogę - powiedziała tiktokerka.

Mówi, że będzie to coś całkowicie nowego i w Polsce nikt tego jeszcze nie zrobił. Wiąże ją umowa poufności, dlatego prosi o uzbrojenie się w cierpliwość. Zdjęcia do serialu zakończyły się już dawno, dlatego możemy być pewni, że nie wystąpi w najnowszym sezonie. Trzeba przyznać, że tego typu współpraca to ogromne wyróżnienie. "Lucyfer" jest serialem znanym na całym świecie. 

Odezwał się do mnie oficjalny profil Lucyfera na Instagramie z propozycją współpracy. Nie będę tam grać, ale jest to akcja, której nikt nie miał jeszcze w Polsce. Wiąże mnie umowa o poufności dlatego nie mogę podać konkretów - opowiedziała Agata Świderska o swojej współpracy z Netfliksem.

Widzicie podobieństwo między Agatą Świderską a Chloe Decker?

Więcej o: