''Królowa i konkwistador'' - odc. 47 [16.08.2021]. Streszczenie odcinka

Co nowego przyniesie 47 odcinek serialu ''Królowa i konkwistador''? Sol staje na ślubnym kobiercu. Wydarzenie to wprowadza wiele zamieszania w życie Juana, ale też Cataliny. Porzucony Buendia musi radzić sobie sam.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 47 

Nadchodzi czas ślubu Sol z Manolem. Pedro pogodził się z tym, ale to nie koniec trudności, z którymi musi się zmierzyć. W końcu decyduje się na to, żeby zaprosić na ślub Catalinę wraz z Alonsem. Cała sytuacja przyprowadza Manesesa do desperacji. Mężczyzna jest gotów na to, by powiedzieć prawdę.  Cierpi również Juan. Powodem bólu jest nie tylko zadana mu rana, ale i fakt ślubu Sol z Manolem - pomimo stanu zdrowia chce rozmawiać z dziewczyną przed ceremonią. Ojciec Sancho udziela w końcu ślubu młodym. Później para wyjeżdża do Santa Fe. Tymczasem cierpiący Buendia otrzymuje broń i zostaje porzucony nad rzeką - odtąd ma radzić sobie sam.  

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

'Seks w wielkim mieście'Fani "Seksu w wielkim mieście" zmartwieni. Jedna z postaci uśmiercona

O czym jest ''Królowa i konkwistador''? 

Serial kostiumowy ''Królowa i konkwistador'' to kolumbijska produkcja, która powstała w 2019 r. Nakręcono łącznie 60 odcinków serii, która nie tak dawno gościła na platformie Netflix, obecnie zaś stała się jedną z propozycji TVP na wakacje. O czym jest ''Królowa i konkwistador''? Fabuła przenosi nas w czasy konkwisty - barwne i pełne przygód, ale też mroczne i okrutne. Poznajemy Pedro de Heredię, zbiega z rodzinnej Almerii, który chce znaleźć w Nowym Świecie bogactwo i sławę. Zamiast nich spotyka Catalinę, córkę indiańskiego wodza, której pomaga. Szybko stają się parą - sielanka nie trwa jednak długo. Pedro zdradza ukochaną - zmusza go do tego sytuacja rodziny. Catalina postanawia się na nim zemścić. Okazja nadarza się po latach. Czy kobieta z niej skorzysta? Dowiemy się jeszcze przed końcem wakacji. Odcinek 47 już 16 sierpnia o 20.35. 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Tajemnice miłościNowy serial TVN. O czym są "Tajemnice miłości"? Znamy szczegóły

Zobacz wideo Tak wygląda Monica Lewinsky w nowym "American Crime Story" [ZWIASTUN]
Więcej o: