''Królowa i konkwistador'' - odc. 44-45 [11.08.2021]. Streszczenie odcinków

Czego możemy oczekiwać po kolejnych odcinkach ''Królowej i konkwistadora''? Związek Pedra i Constanzy jest bliski końca. Manolo zrobi wszystko, by Sol została jego żoną. Tymczasem Alberto udaje się uciec.

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 44

Pomimo prób podejmowanych przez Constanzę, jej małżeństwo praktycznie przestaje istnieć. Pedro mówi kobiecie, że ich związek od początku był pomyłką. Manolo z kolei prosi de Heredię o zorganizowanie wystawnego obiadu. Chce w jego trakcie ogłosić ważną nowinę. Maneses zachowuje się dziwacznie i Pedro to dostrzega. W tym czasie Catalina wciąż poszukuje Juana. Może liczyć na pomoc ze strony Alonso, który jednak wprost oświadcza jej, że mu się podoba. Alberto udaje się uciec. Czy na długo? 

Zobacz też: "Królowa i konkwistador" na TVP1. Kto jest kim w serialu? Ile będzie odcinków?

Lily Collins za kulisami 'Emily w Paryżu'Znamy dalsze losy "Emily w Paryżu. Plan zdjęciowy drugiego sezonu zakończony!

''Królowa i konkwistador'' - streszczenie odcinka 45

Ines i Manolo zrobią wszystko, żeby chłopak zdobył rękę Sol. Pragną zmanipulować dziewczynę w ten sposób, żeby to ona poprosiła o ślub i wyjazd z Cartageny. Manolo ma tę przewagę, że Sol musi zwrócić się do niego o pomoc w celu odnalezienia Juana. Pomiędzy Pedrem a Constanzą dalej iskrzy z powodu zakupu przez kobietę budynku na szkołę. Wspiera ją Catalina. Trwają przygotowania do uroczystego obiadu, na który Manolo zaprasza rodzinę. Alberto dalej ucieka przed Buendią. Udaje mu się uratować Rebekę, ale to nie koniec. Jest poszukiwany pomimo tego, że ludzie w obozie Buendii giną.      

Katarzyna AnkudowiczHit TVP zniknie z anteny. Katarzyna Ankudowicz o zakończeniu produkcji

''Królowa i konkwistador'' - o czym jest kolumbijski serial?

Serial ''Królowa i konkwistador'' wyprodukowano w Kolumbii w 2019 r. Przez pewien czas wszystkie 60 odcinków można było oglądać na platformie Netflix. Obecnie historia konkwistadora Pedro de Heredii i indiańskiej księżniczki Cataliny stała się jedną z wakacyjnych propozycji TVP. Fabuła serialu przenosi nas do Hiszpanii i Ameryki Południowej czasów konkwisty. Towarzyszymy głównym bohaterom w ich przygodach, gdy zakochują się w sobie i zakładają miasto Cartagena. Oczywiście nie ma tu miejsca na sielankę - sprawy rodzinne zmuszają Pedro do zdrady. Upokorzona Catalina poprzysięga zemstę na dawnym ukochanym. Okazja przytrafia się po latach. Czy kobieta do końca zrealizuje swój plan? O tym przekonamy się jeszcze w sierpniu. 44 i 45 odcinek ''Królowej i konkwistadora'' już 11 sierpnia o 20.35 i 21.30 na antenie TVP 1.   

Zobacz też: "Królowa i konkwistador". Jak nazywa się piosenka tytułowa? Kto ją śpiewa?

Zobacz wideo "Otwórz oczy" w Netfliksie. Jest zapowiedź nowego polskiego serialu
Więcej o: