"M jak Miłość". Kim jest Dawid Jaszewski i przed czym ukrywa się w Grabinie? [Odcinek 1570]

"M jak Miłość", odcinek 1570: Brutalny napad na Lilkę i Mateusza w Grabinie! Okrutny Dawid Jaszewski będzie w to zamieszany?

W 1570. odcinku "M jak miłość" dzięki Barbarze (Teresa Lipowska) poznamy prawdziwe obliczę Dawida Jaszewskiego (Iwo Wiciński). Zaraz po tym jak 12-letnia Basia Rogowska (Karina Woźniak) zwierzy się babci, że zakochała się do szaleństwa w synu sąsiadów, Mostowiakową ogarnie przeczucie, że z nowym chłopakiem Basi coś nie gra...

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

"M jak Miłość", odcinek 1570 - co się wydarzy?

Basia przyniesie do domu zdjęcie chłopaka z Krakowa, które zrobił na konkurs. Czujne oko Barbary zauważy dość niepokojące szczegóły. Seniorka rodu będzie na tyle zdruzgotana zdjęciem, że tej samej nocy nie zdoła zmrużyć oka. Zamyśloną w kuchni Barbarę zastanie Marysia (Małgorzata Pieńkowska), która zaniepokoi się stanem matki. Zapyta czemu jeszcze nie śpi, a Barbara odpowie, że musiała wypić ziółka na uspokojenie. Aż wreszcie, padnie pytanie o zdjęcie do córki:

Maryniu, a co to za zdjęcie?

Marysia odpowie krótko:

Basia dostała od Dawida... Nie podoba mi się! Artur ze mnie się śmieje (...) A wiesz, że ten Dawid to jest taki sympatyczny chłopak z kręconymi włoskami

Seniorka rodu w końcu wydusi z siebie:

Dla mnie w tym zdjęciu jest coś dziwnego, nie?

Okaże się, że nieprzypadkowo Jaszewski wybrał na konkurs zdjęcie właśnie z Krakowa. Nieco wcześniej w domu Jaszewskich wybuchnie granda! Olga oskarży bowiem syna, że miał coś wspólnego z napadem na młodych Mostowiaków, Lilkę (Monika Mielnicka) i Mateusza (Krystian Domagała). Chłopak Basi w 1570. odcinku "M jak miłość" wszystkiego się wyprze.

Odcinek 1570. serialu "M jak miłość" emitowany będzie w poniedziałek, 01.03.2021, o godz. 20.55 w TVP2. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.