"M jak Miłość". Ula i Bartek znajdą dach nad głową. Szczęście odwróci się za to od innej pary [Odcinek 1569]

W 1569. odcinku "M jak Miłość" dwie pary zakochanych rozpoczną nowe rozdziały. Ula i Bartek w końcu znajdą mieszkanie, a Paweł odważy się zrobić kolejny krok z Franką. Zaskoczy go jednak reakcja ukochanej.

Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) przechodzili ostatnio bardzo trudny okres. W 1569. odcinku "M jak Miłość" ich los w końcu się jednak odmieni. Na odważny krok zdecyduje się także Paweł (Rafał Mroczek), który poprosi Frankę (Dominika Kachlik), aby z nim zamieszkała. Reakcja kobiety nie będzie jednak taka, jakiej oczekiwał. Która z tych par będzie świętować sukces?

Anna Mucha i Doda na okładkach PlayboyaPamiętacie stare okładki Playboya z polskimi gwiazdami? Wzbudzały kontrowersje

Zobacz wideo Z kim z serialu "M jak miłość" spała Anna Mucha? Aktorka nagrała zabawny filmik

"M jak Miłość". Ula i Bartek znajdą mieszkanie

W 1569. odcinku "M jak Miłość" Ula i Bartek znajdą w stolicy mieszkanie - bez luksusów, a nawet bez podstawowych wygód, ale za to "z potencjałem". Para miała ostatnio duże problemy finansowe i straciła wszystkie oszczędności.

Rozmyślenia nad obecną sytuacją wywołają wątpliwości w Uli, która w 1569. odcinku serialu zda sobie sprawę, że Lisieccy nie mają już niczego oprócz siebie. Okaże się, że brak pieniędzy i mieszkania nie podzieli małżeństwa, a jeszcze bardziej do siebie zbliży. Para wzniesie nawet toast za wspólną przyszłość. 

"M jak Miłość". Bartek i Franka zaczną kolejny etap?

Tymczasem Franka znów zacznie mieć wątpliwości, czy związek z Pawłem da jej kiedyś szczęście. Dziewczyna zrozumie, że Zduński wcale nie cieszy się na myśl o wycieczce do Bukowiny Tatrzańskiej i  spotkaniu z jej rodziną.

Swoją frustrację wyładuje także Basia (Gabriela Raczyńska), która nie wytrzyma zachowania Pawła. Nastolatka ma dość nocnych spotkań pary i zaproponuje, by Franka, z którą łączą ją dobre relacje, wprowadziła się do nich na stałe.

Marta Manowska"Rolnik szuka żony". Marta Manowska pokazała zdjęcia z nagrań do ósmej edycji show

W finale 1569. odcinka "M jak Miłość" Basia uzna, że czas przemówić ojcu do rozsądku. Wyrzuci Pawłowi, że choć zaprosił Frankę do swojego życia, to wcale nie zrobił w nim dla niej miejsca. Zduński zbierze się w końcu na odwagę i poprosi Frankę, by się u niego "zadomowiła". To oburzy kobietę, która uzna, że nie zamierza być tylko jego współlokatorką.

Co wydarzy się dalej? Emisja odcinka 1569. już 23 lutego o godz. 20:55 w TVP2

Więcej o: