"M jak Miłość". Namiętny romans Patrycji i Łukasza na Mazurach. Wiemy, co wydarzy się w 1568 odcinku

W 1568 odcinku "M jak Miłość" Patrycja wybierze się na romantyczny wyjazd z dużo młodszym od siebie Łukaszem. Czy razem odnajdą szczęście? A może do ich romansu wkradną się wątpliwości?

Romans Łukasza Wojciechowskiego (Jakub Józefowicz) i Patrycji Argańskiej (Alżbieta Lenska) nabiera tempa. Para nawiązała namiętną relację, mimo że dzieli ich ponad 10 lat różnicy. Na domiar złego, Argańska jest żoną szefa Łukasza. Nie dbając o konsekwencje, w 1568 odcinku "M jak Miłość" kochankowie posuną się o krok dalej.

DodaDoda chwali się efektami swoich treningów. Opublikowała zdjęcie, na którym jest w bikini. "Wyglądasz perfekcyjnie"

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zdradza, jak powstaje Kinga z "M jak Miłość"

1568 odcinek "M jak Miłość". Co się wydarzy?

W 1568 odcinku "M jak Miłość” Patrycja i Łukasz wyjadą razem na Mazury. Para będzie bardzo podekscytowana faktem, że może spędzić razem romantyczne chwile. W Warszawie ich związek pozostaje w ukryciu, ponieważ Argański (Karol Strasburger) jest przełożonym młodego rehabilitanta.

W drodze na Mazury kochankowie będą w świetnych humorach. Podczas rozmowy Patrycja podkreśli jednak, że dzieli ich olbrzymia różnica wieku. Stwierdzi też, że Łukasz zabiera nad jezioro „starą babę”.

W hotelu Patrycja i Łukasza przeżyją namiętne chwile, które jeszcze bardziej ich do siebie zbliżą. Kobieta wyzna młodszemu kochankowi, że zdradzając z nim męża, nie ma poczucia winy. Jest szczęśliwa i chce maksymalnie wykorzystać szalone chwile spędzone z Łukaszem, bo boi się, że nic lepszego jej już w życiu nie spotka.

Argańska nigdy wcześniej nie zdradziła męża. Uważała wręcz, że zdrada to oznaka tchórzostwa. Gdy w 1568 odcinku odezwą się w niej wyrzuty sumienia, Łukasz będzie starał się je szybko zagłuszyć. Młody kochanek przekona Patrycję, że gdyby była w szczęśliwym związku z Agańskim, między nimi do niczego by nie doszło. 

Katarzyna Cichopek i Maciej KurzajewskiKolejne zmiany w "Pytaniu na śniadanie". Tym razem nie chodzi o prowadzących

Czy wątpliwości Patrycji zniszczą jej romans z Łukaszem? A może Argański dowie się o zdradzie żony? Więcej w odcinkach „M jak miłość” na TVP2.

Premiera 1568 odcina "M jak miłość" już 22 lutego o godz. 20.55. 

Więcej o: