Serial "O mnie się nie martw" znika z anteny. Aleksandra Adamska ostro o TVP: Nie jestem w tanie zrozumieć poziomu bezczelności

Decyzją TVP serial "O mnie się nie martw" nie bedzie kontynuowany. Aktorka Aleksandra Adamska w emocjonalnym wpisie skrytykowała Telewizje Publiczną.

Serial TVP emitowany był od 2014 roku i doczekał się 14 sezonów. W ciągu ostatnich lat przewinęła się w nim istna plejada gwiazd: m.in. Katarzyna Ankudowicz, Paweł Domagała, Aleksandra Domańska, Joanna Kulig czy Katarzyna Zielińska.

Zobacz wideo O odejściu z TVP i nie tylko! Tamara Gonzalez Perea w programie Plotkersi

"O mnie się nie martw". Aleksandra Adamska krytykuje TVP

Decyzja o zakończeniu serialu spotkała się z rozgoryczeniem ze strony widzów i aktorów, którzy przyjęli tą informację z niemałym zaskoczeniem. Istotnym głosem w dyskusji okazała się serialowa Sylwia Małecka, a prywatnie Aleksandra Adamska, która w ostrych słowach skomentowała sprawę za pośrednictwem Insta Story.

Dzisiaj moje serce krwawi. Wczoraj wieczorem zadzwonił do mnie kierownik produkcji serialu "O mnie się nie martw", że Telewizja Polska nie przedłuża z Aksonem produkującym ten serial kontraktu na kolejne sezony (...) Jest mi smutno, że z dnia na dzień została rozdzielona moja zawodowa rodzina, bo byliśmy ze sobą od pięciu lat.

Rozżalona gwiazda nie szczędziła na krytyce samej stacji TVP:

Nie jestem w stanie zrozumieć poziomu ignorancji, bezczelności i myślenia tylko i wyłącznie o końcu własnego nosa, gdzie i tak już zdaję sobie z tego sprawę, co ta telewizja sobą reprezentuje. Żal mi, smutno mi, że wy jako widzowie nie będziecie mogli dalej przyglądać się losom naszych bohaterów. I nikt o was nie pomyślał, i nikt nam, jako aktorom, nie dał możliwości pożegnania się z wami.

Aktorka zamieściła również wpis na Instagramie w której pożegnała się z serialową ekipą i dodała, że współpraca została zakończona nagle. 

 

Byliście widzami serialu "O mnie się nie martw"?

Więcej o: