"MasterChef". Kiedy finał? Kto będzie walczył o zwycięstwo?

"MasterChef". Kiedy finał? Koniec obecnej edycji zbliża się wielkimi krokami. O wejście do finału walczyły cztery osoby. Komu się udało?

"MasterChef". Przed nami finał dziewiątej edycji kulinarnego show, w którym nigdy nie brakuje emocji. Przypomnijmy, że o wejście do finału walczyli Rafał, Sylwia, Ola i Karolina. Ze względu na panującą sytuację, zamiast egzotycznego kraju, ekipa programu odwiedziła równie piękną Puszczę Białowieską. To właśnie tam uczestnicy musieli zmierzyć się z ziemniakami, by ostatecznie wydobyć z nich cały potencjał.

Zobacz wideo Czy Ewa Chodakowska i Anna Starmach czasami mają dosyć sławy?

Po pierwszym zadaniu Ola i Rafał mogli być już spokojni. W dogrywce wzięły udział Sylwia i Karolina, ale to Sylwia okazała się lepsza. W finale zobaczymy więc Rafała, Olę i Sylwię. Na uczestników czeka nie lada wyzwanie.

Michel MoranMichel Moran otworzy nową restaurację. Lokalizacja będzie zaskoczeniem

"MasterChef". Kiedy finał programu?

Po półfinale na oficjalnym profilu programu "Master Chef" pojawił się wpis dotyczący finalistów:

Półfinał za nami! W programie zostało 3. kucharzy, którzy będą rywalizować o miejsce w finale: Rafał Fidyt. Aleksandra Juszkiewicz, Sylwia Garska-Chmarycz. Gratulujemy ♥
 

Ich ostateczne zmagania w walce o główną nagrodę będziemy mogli obejrzeć już 6 grudnia 2020 roku. Czternasty odcinek wyemitowany zostanie niezmiennie o godzinie 20:00 na antenie TVN.

W ostatnim odcinku mnóstwo radości i ciekawych wyzwań kulinarnych! Przed nami finał już w tę niedzielę o 20:00 - czytamy na Instagramie "MasterChefa".
 

Wielki finał rozegra się w jednym z mazurskich zamków. Finaliści mogą spodziewać się wieloetapowego zadania, które będzie punktowane. Zwycięzcą zostanie autor najlepszego menu. Warto dodać, że na zdobywcę pierwszego miejsca czeka nagroda pieniężna w wysokości 100 tysięcy złotych, kontrakt na wydanie własnej książki kucharskiej i statuetka 9. polskiego MasterChefa. 

Ben Watkins"MasterChef Junior". Nie żyje uczestnik programu. Czternastolatek przegrał walkę z nowotworem

Kto zwycięży? Dowiemy się już w tę niedzielę!