Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? Odpowiedź na pytanie z programu "Milionerzy"

Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu? Na takie pytanie jeden z uczestników programu "Milionerzy" musiał wskazać prawidłową odpowiedź. Jak sobie poradził? Poniżej przedstawiamy odpowiedź.

"Milionerzy" to jeden z flagowych programów, emitowanych na antenie stacji TVN. Od wielu lat zbiera on znakomite wyniki oglądalności, a to za sprawą emocji, jakich dostarcza każdy kolejny odcinek. W jednym z nich uczestnik musiał wskazać, jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu. Jak mu poszło?

Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu?

  • A. Pociera jego nos swoim
  • B. Pochyla się i dotyka jego stóp
  • C. Klaszcze w specjalnym rytmie
  • D. Poklepuje go po plecach

"Milionerzy". Odpowiedź na pytanie: Jak młodszy Hindus zazwyczaj okazuje należyty respekt starszemu?

Uczestnik nie był pewien odpowiedzi, a jednocześnie miał do wyboru wszystkie koła ratunkowe. Postanowił zatem skorzystać z pół na pół. Po losowych odrzuceniu dwóch błędnych wariantów, w grze pozostały opcje A i B. Wciąż jednak było to za mało, dlatego uczestnik skorzystał z pytania do publiczności.

Zasiadająca na widowni publika w większości wskazała na odpowiedź B, którą następnie uczestnik zaznaczył. Okazało się, że była to prawidłowa decyzja - dzięki niej uczestnik wygrał 1000 złotych i pozostał w grze o milion.

Zobacz wideo KołoPlotka - Natalia Kaczmarczyk - SERWIS
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.