Katarzyna Dowbor przez lata spełniała się jako prowadząca "Nasz nowy dom". Po transferze Edwarda Miszczaka z TVN do Polsatu wszystko uległo zmianie. Dziennikarka musiała pożegnać się ze swoim stanowiskiem. Szybko jednak znalazła zatrudnienie w Telewizji Polskiej. Obecnie jest prowadzącą "Pytania na śniadanie". Znakiem rozpoznawczym prezenterki od lat są rude włosy, które zwykle nosi rozpuszczone. Ostatnio Dowbor zaskoczyła ostatnio widzów śniadaniówki i pojawiła się w wysokim kucyku.
Katarzyna Dowbor pokazała się w nowej fryzurze w "Pytaniu na śniadanie". Jej wizerunek został oceniony przez stylistę i eksperta Michała Musiała specjalnie dla Plotka. Pojawiły się słowa uznania. - Katarzyna Dowbor postawiła na spięte włosy i znów wyszła na tym naprawdę dobrze. Wysoko upięty kucyk optycznie wysmuklił twarz dziennikarki i dodał stylizacji młodzieńczego charakteru. W zestawieniu z rudym kolorem włosów całość prezentowała się naprawdę dobrze - przekazał Michał Musiał.
W mediach społecznościowych od jakiegoś czasu pojawiały się szokujące informacje, które dotyczyły Katarzyny Dowbor. Czy prezenterka miała konflikt z TVP? Rzekomo miała mieć za złe produkcji, że nie dostała propozycji prowadzenia nowego remontowego programu. Mówiono nawet o zakończeniu współpracy. W końcu rozwiała wątpliwości "Drodzy, chcę zdementować przedziwne plotki i insynuacje, które pojawiły się w internecie. Ani ja nie rezygnuję z Telewizji Polskiej, ani Telewizja Polska nie rezygnuje ze mnie. Wręcz odwrotnie, mamy wiele planów, które wykraczają poza obszar 'Pytania na Śniadanie' i 'Fundacji TVP', u której sterów stoję. I jeszcze jedno: bardzo lubię wstawać wcześnie rano. Jeśli jakiś dziennikarz myśli inaczej, to niech zapyta o to moje konie" - wyznała na profilu na Instagramie. ZOBACZ TEŻ: Marta Nawrocka cała na biało na konwencji męża. Stylowo? Ekspert ma jasne zdanie
Nie żyje Bożena Dykiel. Aktorka miała 77 lat
Influencer ocenił pączki u Gessler. "Za tę cenę powinny śpiewać, tańczyć i mówić komplementy"
Ewa Wachowicz opiekuje się mamą. Wyznała, jak godzi to z pracą
Andrzej Korycki przerwał milczenie w sprawie śmierci Dominiki Żukowskiej. To wyszło na jaw
Kaczorowska w hollywoodzkim stylu z Rogacewiczem. Spójrzcie na Kukulską
Tak wygląda dom Wiśniewskich. Gwiazdor pochwalił się zdjęciem z budowy
Miszczak stwierdził, że Doda nie ma "krzty lojalności". Ta mu dosadnie odpowiedziała
Anna Wendzikowska dostawała w pracy niemoralne propozycje? "Strasznie się tego bałam"
Tomasz Stockinger poruszony śmiercią Dykiel. Na antenie padły poruszające słowa