Kinga Rusin wybrała klasyczne, Wieniawa nowoczesne. TAKIE okulary wyszczuplają twarz! Najlepszy efekt? U Rozenek

JM
19.06.2017 19:00
Kinga Rusin, Julia Wieniawa

Kinga Rusin, Julia Wieniawa (Instagram.com/kingarusin/juliawieniawa)

Okulary przeciwsłoneczne potrafią sprawić, że nasza twarz wyda się szczuplejsza lub pełniejsza. Gwiazdy dobrze wiedzą, że dobrze dobrane oprawki to podstawa. Zobaczcie, co wybierają!

Czerwiec to miesiąc pełen słońca i pewnie większość z Was nie rusza się z domu bez okularów przeciwsłonecznych. Przyjrzeliśmy się, jakie oprawki najchętniej wybierają gwiazdy. One wiedzą, co robią ;)

Julia Wieniawa to wielbicielka seksownego stylu. Na rower ze swoim chłopakiem wybrała się w sportowym, prześwitującym topie. Uwagę zwracają też jej okulary - duże, żółte szkła nie tylko sprawiają, że twarz wydaje się drobniejsza, ale też pięknie rozświetlają buzię. Nie wierzycie? Radzimy choćby przymierzyć podobne. Efekt gwarantowany!

Julia Wieniawa, Antoni Królikowski (www.instagram.com/juliawieniawa)Julia Wieniawa, Antoni Królikowski (www.instagram.com/juliawieniawa) Julia Wieniawa, Antoni Królikowski (www.instagram.com/juliawieniawa)

Małgorzata Rozenek razem z Radkiem Majdanem jest obecnie na wakacjach. "Perfekcyjna Pani Domu" chętnie chwali się swoimi stylizacjami. Większość z nich składa się z luksusowych ubrań i dodatków, ale przecież w sklepach można znaleźć ich tańsze odpowiedniki. Rozenek wybrała naprawdę duże, ciemne szkła. To obecnie najmodniejszy rodzaj okularów - ramka jest prawie niewidoczna, a szkła odbijają "świat". Lady Małgorzata znów udowodniła, że na bieżąco śledzi trendy.

Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek)Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek) Małgorzata Rozenek (www.instagram.com/m_rozenek)

Kinga Rusin na egzotyczny urlop zabrała eko kosmetyki, stylowe ubrania i oczywiście okulary. Podobnie jak większość gwiazd, ona również stawia w tym sezonie na duże, przezroczyste szkła z niemal niewidoczną oprawką. Szkła prezenterki to większa wersja klasycznych "aviatorów" - idealnych dla niemal każdego kształtu twarzy. Docenią je na pewno dziewczyny o okrągłej buzi. Poza "kocimi" oprawkami, to ten model potrafi pięknie wyszczuplić twarz.

Kinga Rusin (www.instagram.com/kingarusin)Kinga Rusin (www.instagram.com/kingarusin) Kinga Rusin (www.instagram.com/kingarusin)

Konturowanie? Jasne, możecie się w to bawić. Ale latem łatwiej (i seksowniej ;)) po prostu założyć piękne okulary przeciwsłoneczne, które dopełnią Waszą stylizacje. Zachwyt otoczenia gwarantowany!

JM

Więcej o: