Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca na spacerze po pałacu. Ta sukienka ma iście królewski wzór

Po intensywnym festiwalowym czasie Paulina Sykut-Jeżyna wybrała się na krótki wypoczynek. Tym razem udała się w rodzinne strony. Przy okazji niedzielnego spaceru zaprezentowała się w zjawiskowej sukience.

Paulina Sykut-Jeżyna w ostatnim czasie była prowadzącą kilku znanych festiwali, a obecnie co tydzień prowadzi kolejne odcinki znanego polskiego show- "Taniec z Gwiazdami". W tym jakże pracowitym czasie udała się na krótki wypoczynek na Lubelszczyźnie.

Paulina Sykut-Jeżyna zawitała w rodzinne strony

Prezenterka pochodzi z Puław i jak widać, wciąż darzy to miejsce ogromnym sentymentem, mówiąc, że jest to jej miejsce na ziemi. Ostatni weekend spędziła właśnie w tym mieście, ale przy okazji odwiedziła również malowniczy Kazimierz Dolny. Paulina wybrała się na rodzinny spacer do zabytkowego pałacu Czartoryskich w Puławach, który razem z kompleksem parkowym stanowi niezwykle piękne miejsce do przechadzek.

 

Stylizacja z efektem wow. Ten wzory będą modne również jesienią

Paulina zadbała o to, by doskonale wpasować się w okoliczności krajobrazu. Założyła długą, elegancją sukienkę w kwiatowe wzory od marki Bizuu. Sukienka ma krój tak zwanej syrenki, a także bardzo modne bufiaste rękawki. Całość stylizacji dopełniła mała torebka od Valentino i minimalistyczne seledynowe sandałki. 

Fani nie kryli zachwytu:

Pięknie wyglądasz, super sukienka.
Cudna, piękna ta sukienka.

Niebieskie kwiaty na białym tle to wzór bardzo elegancki i wakacyjny. W popularnych sieciówkach można znaleźć sukienki w podobnym stylu, choć o innej długości.

Sukienki w kwiaty będą modne również jesienią. W najnowszych kolekcjach dostaniemy zarówno modele w drobne, jak i większe kwiaty. Można je zestawić z rockowymi kurtkami, eleganckimi płaszczami, czy ciężkimi butami typu workery lub botki. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.