Moda na dres nie przemija, a ich popularność tak wzrosła, że obecnie modne kroje i komplety dostaniemy praktycznie wszędzie. Jest to totalny "must have" w naszej szafie, a obecnie im bardziej wyrazisty kolor, tym lepszy. Ciekawą propozycję znaleźliśmy u Marceliny Zawadzkiej.
Modelka na opublikowanym filmie miała na sobie komplet dresowy w kolorze soczystej zieleni. Ten odcień jest obecnie jednym z najmodniejszych. Zestaw pochodzi z firmy On Fleek, a jego cena to 740 zł. Sporo, dlatego udało nam się znaleźć dla was tańsze, równie modne propozycje. Zawadzka swój "look" uzupełniła stylowym topem, który miała pod bluzą, a na jej nogach pojawiły się... pomarańczowe szpilki. I wiecie co? Wyglądało to razem naprawdę stylowo.
Fanom stylizacja modelki również wpadła w oko. Na Instagramie komentowali:
Ślicznie wyglądasz.
Piękny kolor.
Uwielbiam ten odcień zieleni.
Nie da się ukryć, że dres to jedna z najlepszych odzieżowych inwestycji. Jeśli nie jesteś fanką zieleni, to w tym sezonie modne są również odcienie różu, fioletu, żółtego czy niebieskiego. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Jeśli spodobał wam się dres modelki, to znaleźliśmy dla was alternatywę w dużo bardziej przystępnej cenie. Podobne zestawy znajdziecie w Reserved i Mohito, gdzie suma nie przekroczy nawet 150 zł.
Fanka zemdlała na koncercie Podsiadły. Szybka interwencja medyków
Książulo zapłacił pięć tysięcy złotych za dobę w luksusowym hotelu. Omal się tam nie ugotował. W komentarzach wrze
Ministerka chwali się świadectwem syna z poważnym błędem. Wybuchła afera. "Dokument jest nieważny"
Nowe wieści ws. aktu oskarżenia przeciwko Dodzie. Jest komentarz z sądu
Wsiadł do pociągu do Świnoujścia i pokazał, co dzieje się w przedziale w upał. "Współczuję"
Marta Nawrocka o krok od "poziomu wybitnego". Do poprawki dół stylizacji
Ciało 17-latki znalezione w walizce. Kulisy makabrycznego odkrycia w Tajlandii szokują
Żona piłkarza zginęła podczas kataklizmu, ochraniając córkę. Lewandowska zabrała głos po tragedii w Wenezueli
Korwin-Piotrowska nie ma złudzeń po obejrzeniu nowej "Lalki". "Będzie dym jak cholera"