Ewelina Lisowska relaksuje się w bikini przy basenie. Fani: Petarda

Aleksandra Żurek
20.05.2022 17:15
Ewelina Lisowska

Ewelina Lisowska (Fot. ewelinalisowskaofficial/Instagram)

Ewelina Lisowska spędza wolny czas opalając się i relaksując nad basenem. Podpytuje również swoich fanów o ich weekendowe plany.

Ewelina Lisowska swój czas wolny wykorzystuje w pełni na relaks przy basenie. Piosenkarka z chęcią podzieliła się informacją o miejscu, w którym przebywa. Jest ona w willi w Bielsku-Białej. W relacji na Instagramie pokazuje dokładnie, jak wygląda to miejsce i co można tam robić.

Niebieskie bikini

Piosenkarka wrzuciła zdjęcie w stroju kąpielowym w odcieniu niebieskiego. Składał się on z góry z trójkątnymi miseczkami, wiązanej na karku i plecach, a dół to klasyczne majtki z marszczeniami, które pozwalają wygodnie ułożyć je na biodrach. 

 

Te modele strojów są bardzo popularne już od kilku sezonów. Znajdziecie je w sieciówkach, takich jak Reserved, Cropp czy Sinsay. Ten odcień niebieskiego również jest teraz w modzie. Fani zachwyceni są zdjęciem Lisowskiej. Z chęcią komentowali jej nowy wpis, zachwalali urodę i figurę gwiazdy. 

Ewelina, jesteś bardzo piękną kobietą.
O rajuuuuuu... Petarda!

Mamy dla was również kilka innych propozycji, które piosenkarka wybierała dla siebie podczas wcześniejszych wakacji. Pojawił się tam między innymi kolejny niebieski komplet z ciekawymi wiązaniami po bokach majtek. Znaleźliśmy również dwie plażowe kreacje w białym kolorze. Jedna z nich to jednoczęściowy kostium z ciekawymi i jakże modnymi teraz wycięciami na wysokości żeber. Trafiliśmy również na zmysłowy, czerwony strój dwuczęściowy, który idealnie podkreślił sylwetkę wokalistki.

 
 
 
Więcej o: