Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z rodzinnego rejsu w stylizacji za 127 zł. Fani patrzą na buty. "Trzy rozmiary za duże"

Barbara Kurdej-Szatan od kilku dni zasypuje Instagram zdjęciami z wakacji, na które wybrała się wraz z całą rodziną. Internauci podziwiają ciepłą atmosferę, jaka panuje między nimi, ale zwracają również uwagę na obuwie aktorki.

Barbara Kurdej-Szatan to kobieta wielu talentów. Znamy ją głównie z wielu produkcji filmowych, ale ma ona swoje miejsce również w branży muzycznej. Dodatkowo jest prezenterką telewizyjną i laureatką wielu nagród. Celebrytka jest osobą bardzo rodzinną. Regularnie na jej profilu pojawiają się zdjęcia z mężem Rafałem Szatanem, córką Hanną oraz synkiem Henrykiem. 

Wakacje z rodziną

Kurdej-Szatan cztery dni temu wybrała się wraz ze swoim małżonkiem i dziećmi na wakacje. Zaplanowanym wyjazdem okazał się rejs statkiem przez Morze Śródziemne. Po dwóch dniach podróży na wodzie rodzina znalazła się w Sardynii, gdzie zwiedzali miejscowość Cagliari i zajadali się miejscowymi przysmakami. W jednym z wakacyjnych postów aktorka podzieliła się swoimi refleksjami i napisała:

Podróże, bliskie czy dalekie, koją nasze dusze, pozwalają nabrać dystansu, kształcą, nastrajają pozytywnie. Kocham podróżować! Chyba nie muszę pytać, czy Wy też… Ślę Wam dużo dobrej energii.

Jak widzimy, czas wolny zdecydowanie jej służy. Ten relaks wspaniale wpływa na relacje między małżeństwem i dziećmi. Tętni od nich życie i miłość. Pojawiło się sporo komentarzy o rodzinie aktorki: 

Statek miłości.
Jaka piękna rodzinka.
Basiu pięknie razem wyglądacie i tworzycie piękną parę.
 
 

Kurdej-Szatan w stylowym pareo

Celebrytka na jednym ze zdjęć ubrana jest w stylowe biało-niebieskie pareo. Możecie je zakupić na stronie Pakuten.pl w bardzo okazyjnej cenie 127,39 zł. Całość wykończyła beżową torebką na złotym łańcuszku i sporym naszyjnikiem z turkusowym elementem. Na nogach miała brązowe, skórzane sandały. Internauci uważają, że były jej zdecydowanie za duże:

Buty trzy rozmiary za duże.
Basia czemu chodzisz w za dużych butach?

Czy to rzeczywiście za duże buty, czy to po prostu zła poza Kurdej-Szatan na zdjęciu?

 
Więcej o: