Naturalne lakiery do paznokci, które nie powodują przebarwień i nie odpryskują. Sprawdź hity polskiej marki!

PB
16.09.2020 17:10
lakiery

lakiery (fot. inglot)

Szukasz lakieru, który nie zniszczy płytki i będzie bezpieczny dla paznokci? Polska marka ma w asortymencie lakiery z formułą zawierającą minimum 77% składników pochodzenia naturalnego. Są bezpieczne, trwałe i szybkoschnące!

Jak dbać o paznokcie? 

Paznokcie każdego dnia narażone są na drobne urazy. Płytka codziennie styka się z detergentami, kosmetykami oraz powierzchniami, które mogą je uszkodzić. Słabe, łamiące się paznokcie mogą być też wynikiem genów lub stosowania nieodpowiednich lakierów i preparatów. Niszczeniu czy występowaniu przebarwień na płytce może zapobiec odpowiednia dieta oraz właściwy manicure. Pamiętaj, aby używać preparat regenerujący przyjemniej raz w tygodniu, a przed nałożeniem lakieru zastosuj odżywkę. Nie mocz ich zbyt długo w wodzie, gdyż to również osłabia ich kondycję i wpływa na zdrowy wygląd. Wyrób sobie nawyk balsamowania dłoni i paznokcie odpowiednimi kremami, a do manicure używaj produktów naturalnych i bezpiecznych. Lakiery Inglot z serii Natural Origin zawierają minimum 77% składników pochodzenia naturalnego, nie powodują przebarwień i nie odpryskują, a do tego zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi. 

 

Naturalne lakiery do paznokci 

Naturalne lakiery do paznokciNaturalne lakiery do paznokci fot. @inglot_cosmetisc

Lakiery dostępne w ofercie marki to nie tylko delikatne odcienie. Te intensywne, rzucające się w oczy czerwienie czy róże, mimo większej ilości pigmentu, również są bezpieczne. Lakiery Inglot w składzie zawierają wiele składników specjalnych. Są to: octan etylu i butylu produkowany z buraka cukrowego i trzciny cukrowej, naturalny plastyfikator, który zapewnia elastyczność i wodooporność oraz nitrocellulozę pochodząca z bawełny i bio-etanolu. Są to produkty trwałe, odporne na ścieranie, które sprawiają, że kolor i połysk utrzymują się nawet do 6 dni. 

 
Więcej o: