5 oryginalnych pomysłów na wykorzystanie zdjęć rodzinnych

AZ
22.03.2020 17:00
Fotoksiążka

Fotoksiążka (Fot. www.instagram.com/empikfoto)

Co zrobić ze zdjęciami, by nie poszły w niepamięć? Mamy kilka praktycznych porad na temat ich przechowywania i pomysłów na praktyczne zastosowanie tego typu pamiątek.

1. Fotoksiążka

Fotoksiążka to oryginalny i praktyczny sposób na przechowywanie zdjęć rodzinnych lub wakacyjnych. To także idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Jeśli zastanawiasz się co podarować rodzicom z okazji rocznicy ślubu lub na urodziny. Pary Młode w dniu ślubu często obdarowują rodziców właśnie fotoksiążką z uwiecznionymi wspólnymi chwilami - to cudowna pamiątka, która wyraża więcej niż 1000 słów! 

2. Fotoplakat

Chcesz udekorować mieszkanie i szukasz obrazu lub plakatu, który wypełni pustkę na ścianie? Wykorzystaj do tego zdjęcia! Wybierz swoje ulubione zdjęcie z wakacji, z rodziną lub z pupilem, wybierz format, który się usatysfakcjonuje i opraw w minimalistyczną ramkę. Dekoracja, która budzi miłe wspomnienia gotowa!

FotoplakatFotoplakat Fot. www.instagram.com/empikfoto

3. Personalizowany kubek

Drobny upominek bez okazji to świetny pomysł, by wyrazić swoje uczucia bliskiej osobie, pokazanie, że się o niej myśli i pamięta. Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy i niedrogi podarunek, to polecamy personalizowany kubek. Możesz umieścić na nim dowolne zdjęcie, podpis, sentencję. Jest nie tylko ładnym, ale i praktycznym prezentem! 

Personalizowany kubekPersonalizowany kubek Fot. www.instagram.com/empikfoto

4. Oryginalny album z drewna lub skóry ekologicznej

Szukasz miejsca do kolekcjonowania pamiątek w postaci zdjęć? W albumie zdjęcia będą bezpieczne więc ząb czasu ich nie nadgryzie. Zdjęcia rodzinne to pamiątka na wiele lat i pokoleń, dlatego warto umieścić je w wyjątkowej oprawie. Wybraliśmy trwałe albumy wykonane z drewna lub skóry ekologicznej, możesz je dowolnie spersonalizować. 

5. Elegancka i designerska ramka

Najprostszym sposobem na eksponowanie zdjęć są ramki. Ich wybór jest spory podobnie, jak ich zastosowanie. Możesz je powiesić na ścianie lub postawić w dowolnym miejscu. Zdjęcia w ramce wyglądają dobrze zarówno pojedynczo, jak i w postaci kolażu. 

Ramki na zdjęciaRamki na zdjęcia Fot. www.instagram.com/empikfoto

Więcej o: