Wielofunkcyjne i praktyczne smartwatche - przegląd modeli znanych marek

Agata Zielińska
05.03.2020 13:00
Smartwatch

Smartwatch (Fot. Shutterstock)

Wielofunkcyjny smartwatch to świetna alternatywa dla tradycyjnego zegarka. Jeśli lubisz praktyczne gadżety, które ułatwiają życie może się okazać, że smartwach jest właśnie tym czego potrzebujesz! Jaki model wybrać i jakie funkcje powinien spełniać?

Zegarek tradycyjny, czy smartwatch?

Nowoczesne technologie są obecne w życiu każdego z nas do tego stopnia, że często zastanawiamy się czy to nie przesada. Z drugiej strony trzeba przyznać, że elektronika bardzo ułatwia nam życie, a przede wszystkim komunikację. Zastanawiasz się nad zmianą tradycyjnego zegarka na nowoczesny smartwatch? To bardzo przydatny gadżet, który łączy w sobie wiele funkcji, które umożliwiają nie tylko kontrolowanie czasu, ale także snu, aktywności fizycznej i pulsu.

SmartwatchSmartwatch Fot. Michael Kors

Smartwatche marki Michael Kors

Amerykańskiego brandu Michael Kors nie trzeba nikomu przedstawiać. Kobiety z całego świata pokochały torebki znanego projektanta, a jego tradycyjne zegarki są jednymi z najpopularniejszych zarówno w modzie damskiej, jak i męskiej. Nic dziwnego więc, że marka także poszła z duchem czasu i aby sprostać oczekiwaniom konsumentów oprócz klasycznych modeli rozpoczęła produkcję eleganckich smartwatchy, które w szybkim tempie stały się bestsellerami. Z wyglądu nie różnią się znacznie od tradycyjnych zegarków, jednak ich funkcje przyćmiewają klasyki. 
Na przykładzie modelów marki Michael Kors wytypowaliśmy najbardziej użyteczne funkcje, które powinien spełniać smartwatch, są to: dotykowy ekran, funkcja automatycznego wykrywania strefy czasowej, funkcja zadzwoń na swój telefon, latarka LED, mikrofon, monitorowanie aktywności, pomiar tętna, powiadomienia ze smartfona, płatności zbliżeniowe NFC / Google Pay™, sterowanie muzyką, wbudowany GPS. Dzięki inteligentnemu zegarkowi codzienne czynności stają się jeszcze prostsze. 

SmartwatchSmartwatch Fot. Michael Kors

Smartwatche innych marek: 

Więcej o: