Top 5 kierunków turystycznych polskiego showbiznesu. Zobacz, gdzie lubią wypoczywać rodzime gwiazdy

PB
14.02.2020 17:00
marcelina zawadzka

marcelina zawadzka (fot. @marcelina_zawadzka ig)

open-image
Polskie gwiazdy często wyjeżdżają na zagraniczne urlopy. O tym jak spędzają wolny czas dowiadujemy się najczęściej z ich Instagrama. To właśnie tam możemy zauważyć, że wiele rodzimych celebrytów ma swoje ulubione kierunki turystyczne, do których lubi wracać. Wybrałyśmy top 5 ulubionych miejsc na wakacje naszych polskich gwiazd. Zobacz, gdzie podróżują.
  • RZYM

   Włochy to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych europejskich kierunków turystycznych wybierany przez polskie gwiazdy. Celebryci jeżdzą na Sycylię, albo odwiedzają piękny i zabytkowy Rzym. Ciepła, słoneczna pogoda, zachwycająca architektura i pyszne jedzenie przyciągają do tego miejsca. To jedno z tych miast, które można odwiedzać przez cały rok. Tę lokalizację upodobała sobie aktorka Magda Lamparska, a zakochana w wiecznym mieście jest także Paula Jagodzińska.
   Kup teraz
  • TAJLANDIA

   Tajlandia podbojem zdobywa coraz wyższe miejsca w rankingach popularności wśród turystów. Cieszy się popularnością także wśród polskich gwiazd. Składa się na to kilka czynników: ciekawość egzotycznej kultury oraz klimatu, doskonałe jedzenie i piękne widoki. Tajlandia jest uważana za kraj uśmiechu, Tajowie są mili, pomocni i zawsze uśmiechnięci. Jest to kraj, który sprzyja rodzinnym wyjazdom. Maja Bohosiewicz z całą rodziną wyjeżdża tam co roku!
   Kup teraz
  • MYKONOS

   Mykonos to klimatyczna, niezwykle urokliwa i luksusowa wyspa. Od kilku lat cieszy się coraz większą popularnością, która niewątpliwie wynika z faktu, iż co roku odwiedzana jest przez polskie i światowe gwiazdy. Lokalna architektura zachwyci każdego - białe budynki z niebieskimi okiennicami to jej charakterystyczny element. Błękitne niebo, świeżość i krajobrazy to obłęd! Na Mykonos latają Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny z żonami.
   Kup teraz
  • MAJORKA

   Majorka to idealny kierunek na wakacje. Ta hiszpańska wyspa pozostaje miejscem, w którym można czuć się całkowicie bezpiecznie. Pogoda sprzyja tu przez cały rok, a podróż z Polski trwa zaledwie trzy godziny. O Majorce mówi się często, jako o wyspie kontrastów - na turystów czekają liczne atrakcje - od kompleksów wypoczynkowych, po cuda natury, takie jak liczne wodospady i piękne góry. Na wyspę lubią wyjeżdżać Marcelina Zawadzka i Ola Ciupa, a Anja Rubik ma tam swój dom.
   Kup teraz
  • DUBAJ

   Dubaj to arabska perła, która kojarzona jest z przepychem i luksusem. Zawsze ponad 30 stopni, bezchmurne, błękitne niebo, turkusowa woda i delikatny wiatr znad oceanu to opis klimatycznego raju wprost idealnego na wymarzone wakacje. Nic dziwnego, że polskie gwiazdy wyjeżdżają tam coraz częściej. Dubaj stał się jednym z najchętniej i najczęściej wybieranych miejsc na wakacje. O podróż tam pokusili się: Lewandowscy, Doda, Ania Wendzikowska i Margaret.
   Kup teraz