Małgorzata Socha w nowym kolorze włosów i w supermodnych śniegowcach. Wygląda świetnie!

BA
29.01.2020 18:35
socha śniegowce

socha śniegowce (socha śniegowce)

Jakiś czas temu Małgorzata Socha zmieniła nieco kolor włosów. Nowy odcień blondu świetnie do niej pasuje. Zabiegana gwiazda wygląda doskonale!

Małgorzata Socha ma ostatnio dobrą passę, jeśli chodzi o jej karierę. Nadal możemy oglądać ją w serialu Na Wspólnej oraz w Przyjaciółkach. Pojawiła się także w filmie Jak poślubić milionera, gdzie zagrała główną rolę Alicji. Produkcja okazała się hitem. Niedawno ukazała się też piosenka Sławomira poświęcona właśnie Małgosi Sosze, która opowiada o tajemniczym Andrzeju - wielkim fanie gwiazdy. Sama Socha z dystansem i humorem podeszła do utworu. Uwielbiamy ją właśnie za to poczucie humoru. Jak widać więc gwiazda jest bardzo zabiegana, ale mimo wszystko nadal wgląda świetnie. Zmieniła lekko kolor włosów, co dodało jej uroku. W oko wpadała nam także jedna z jej najnowszych stylizacji. 

W tym zestawieniu Małgosia Socha zdecydowała się na granatową, puchową kurtkę, którą połączyła z jasnymi jeansami oraz z czarną torebką. Do tego wybrała także najmodniejsze buty sezonu, czyli śniegowce. Jej model pochodzi z oferty popularnej marki Moon Boot. Socha zdecydowała się na krótkie śniegowce w kolorze ciemnego brązu. Model ten obecnie kosztuje około 600 zł. Śniegowce są idealne na kapryśną pogodę w tym roku! 

Śniegowce -  buty dla zmarźluchów 

Narzekasz na wiecznie zimne stopy? Jeśli tak, to musisz wyposażyć się w dobre skarpety i śniegowce. Buty w rodzaju śniegowców są bardzo wygodne i świetnie radzą sobie z wiecznie zmieniającą się pogodą. Będą doskonałe zarówno na deszcz, jak i na śnieg. Zazwyczaj śniegowce ocieplone są w środku futerkiem albo kożuchowym materiałem. Dzięki temu są miękkie i komfortowe. Zewnętrzny materiał jest zazwyczaj wodoodporny, ale zdarzają się też modele wykonane z zamszu albo ze skóry. 

Jeśli chodzi o fason, to do wyboru masz śniegowce krótkie albo z długą cholewką. Ponadto śniegowce mogą być na obcasie albo mieć płaską podeszwę i malutki obcas. Wszystko wiec zależy od tego, jakie buty lubisz nosić. Niemniej jednak warto w nie zainwestować. 

Więcej o: