Karolina Pisarek z innymi gwiazdami bawiła się na pokazie Kupisza. Ma na sobie bluzę z najbardziej rozpoznawalnym logo na świecie. Jest z sieciówki

AS
22.01.2020 16:55
Karolina Pisarek, Roma Gąsiorowska, Basia Kurdej-Szatan

Karolina Pisarek, Roma Gąsiorowska, Basia Kurdej-Szatan (Instagram/kurdejszatan)

Karolina Pisarek pojawiła się na pokazie projektanta Roberta Kupisza, który jest dobrym znajomym wielu gwiazd. Modelka miała na sobie czerwoną bluzę z popularnym logo. Kupiła ją w sieciówce H&M.

Karolina Pisarek już od kilku lat działa w branży mody, dlatego nie mogło jej zabraknąć na tak ważnym wydarzeniu, jak pokaz nowej kolekcji i to samego Roberta Kupisza. To jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektantów, a jego ubrania chętnie nosi wiele gwiazd. Tym razem Robert Kupisz postawił na powrót do designu lat 80. i 90. XX wieku. Modelka spędziła ten wieczór m.in. w towarzystwie Barbary Kurdej-Szatan i i Romy Gąsiorowskiej. 

Karolina Pisarek postawiła na luźną stylizację i codzienny, komfortowy look. Ma na sobie czerwoną bluzę z chyba najbardziej rozpoznawalnym logo na świecie, czyli znakiem marki Coca-Cola i napisem Enjoy Life (tłum: Ciesz się życiem). Co ciekawe, to slogan z 1923 roku. Logo marki to jeden z symboli amerykańskiej popkultury, który często pojawia się na ubraniach i różnych gadżetach. Bluza ma klasyczny krój, kaptur i kieszeń kangurka. Pochodzi z męskiej kolekcji H&M. Jej cena to 129,99 zł, ale obecnie nie jest dostępna w sprzedaży. Znaleźć można jednak podobną z tej samej serii, ale w białym kolorze i z trochę innym nadrukiem.

Pisarek podkręciła jeszcze bardziej tę stylizację w kierunku amerykańskiego, młodzieńczego looku za pomocą fryzury - swoje włosy spięła wysoko w kucyk. Postawiła też na bardzo delikatny, naturalny makijaż. 

Bluza z nadrukiem

Chyba każda dziewczyna lubi czasem założyć ciepłą, luźną bluzę. Nie tylko ogrzewa, ale też dodaje ciekawego charakteru stylizacji. Szczególnie jeśli jest z nadrukiem, który może wyrazić osobowość, nastrój lub po prostu wyróżnić z tłumu. Bluza to idealne ubranie na wieczorny spacer, spotkanie z przyjaciółką czy weekendowe leniuchowanie w domu i oglądanie seriali. Jednak, jak widać na przykładzie Pisarek, można ją założyć nawet na jakieś wydarzenie, jeśli dobrze czujemy się w sportowym stylu także na co dzień.

Szukając idealnej bluzy dla siebie, warto przejrzeć również męskie kolekcje, które często obfitują w modele z ciekawymi nadrukami. Tak właśnie zrobiła Karolina Pisarek. Jakiś czas temu w czerwonej męskiej bluzie pojawiła się też Kasia Cichopek - był to projekt Łukasza Jemioła z napisem "Love is everything" (tłum: Miłość jest wszystkim). 

Więcej o: