Natalia Siwiec w odważnej stylizacji ze srebrną kurtką i w masywnych butach. Fani: Wyglądasz kosmicznie!

Natalia Siwiec lubi zaskakiwać swoimi stylizacjami i często wybiera dosyć odważne kreacje, które przykuwają wzrok. Tym razem postawiła na srebrną kurtkę!

Wokół Natalii Siwiec znów zrobiło się głośno, a to z powodu nominacji do plebiscytu Biologiczna Bzdura Roku. Ten wątpliwy zaszczyt spotkał ją z powodu jej wypowiedzi na temat braku związku pomiędzy promieniowaniem UV a ryzykiem zachorowania na raka skóry. Wśród nominowanych jest także wiele innych gwiazd. Mimo wszystko Natalia nie za bardzo się tym przejmuje. Skupia się na pracy i na tworzeniu nowych inspiracji na stylizacje dla swoich fanek. Jej najnowszy zestaw wygląda jak z kosmosu! Fani zasypali jej post komentarzami. Czytamy na przykład: 

Natalka wyglądasz kosmicznie dobrze.
 

Coś w tym rzeczywiście jest. Stylizacja wygląda jak z przyszłości i jest bardzo ciekawa. Siwiec zdecydowała się na srebrną, puchową kurtkę marki MMC Studio Design, którą zestawiła z białym swetrem oraz z legginsami z lakierowanej skóry marki Maare. Do tego dobrała masywne, wiązane buty na grubej podeszwie luksusowej marki Prada. Nam, z wyjątkiem butów, bardzo podoba się ten zestaw! 

Srebrne kurtki - stwórz wyjątkową stylizację 

Wciąż szukasz idealnej kurtki na ten sezon? A może pozwolisz sobie na odrobinę szaleństwa i zdecydujesz się na kurtkę w kolorze srebrnym? To całkiem dobry pomysł na stworzenie niebanalnego looku, którym pozytywnie wyróżnisz się z tłumu. 

Wśród srebrnych kurtek do wyboru masz na przykład stylowe ramoneski albo kurtki typu bomber. Będą stanowić ciekawy dodatek do stylizacji zarówno codziennej jak i tej imprezowej. Inną opcją są oczywiście srebrne kurtki puchowe. Najlepiej łączyć je ze stonowanymi elementami stylizacji. Będą świetnie wyglądać z czernią, bielą lub z kolorem granatowym. Wszelkie dodatki ogranicz do minimum. W takiej stylizacji to kurtka ma być w centrum uwagi. 

Więcej o: