Najmodniejsze płaszcze i kurtki na zimę! Te modele kupisz na wyprzedaży taniej nawet o 70 procent

PJ
11.01.2019 21:45
kurtki i płaszcze na zimę / www.instagram.com/juliawieniawa/ / www.instagram.com/olgakalicka/

kurtki i płaszcze na zimę / www.instagram.com/juliawieniawa/ / www.instagram.com/olgakalicka/ (kurtki i płaszcze na zimę / www.instagram.com/juliawieniawa/ / www.instagram.com/olgakalicka/)

Szukacie płaszcza bądź kurtki zimowej? Teraz jest idealny moment, żeby rozejrzeć się za okryciem wierzchnim w dużo niższej cenie, ponieważ trwają zimowe wyprzedaże!

Już powoli zaczynają się zimowe wyprzedaże, a to oznacza, że wiele modeli kurtek czy płaszczy na zimę kupicie w dużo niższej cenie. Warto rozejrzeć się za okryciami wierzchnimi, za które teraz zapłacicie mniej, a idealnie sprawdzą się na teraz i w przyszłym sezonie!

Płaszcze zimowe

W tym sezonie wśród płaszczy mamy naprawdę ogromny wybór, ale to te modele, które znajdziecie poniżej, skradły nasze serca! Warto zwrócić uwagę na eleganckie płaszcze wiązane w talii, które ją podkreślą i dodadzą kobiecego wyglądu. Jeśli jeszcze nie macie takiego modelu w swojej garderobie, koniecznie o nim pomyślcie! Również warto postawić na te w intensywnych, modnych kolorach jak czerwień. Myślimy, że każda z was znajdzie coś dla siebie, przeglądając nasze propozycje ;).

płaszcze na zimę / mat. partnerapłaszcze na zimę / mat. partnera www.instagram.com/juliawieniawa/

Kurtki zimowe

Również wśród kurtek znajdziecie ciekawe i warte waszej uwagi modele. Olga Kalicka w tym sezonie wybrała dla siebie pudrową ciepłą kurtkę z futerkiem. Nam tak spodobał się ten model, że postanowiłyśmy znaleźć podobne i to z wyprzedaży! Jeśli i wy jesteście na tak, koniecznie zerknijcie poniżej. Taka kurtka idealnie sprawdzi się w czasie zimy. Ochroni was przed chłodnym powietrzem i doda stylu. 

kurtki zimowe / mat. partnerakurtki zimowe / mat. partnera www.instagram.com/olgakalicka/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: