Sukienki na wesele w stylu Anny Lewandowskiej. Kolorowa maxi czy seksowne koronki? Za 200 zł możesz mieć prawdziwe CUDO

Szukasz sukienki na wesele? Dziś przyglądamy się sukienkom, które na śluby znajomych wybiera Anna Lewandowska. Mamy kreacje w jej stylu, które zachwycą wszystkich gości!

Żółta sukienka Anny Lewandowskiej

Szukacie idealnej kreacji na wesele? Koniecznie przyjrzyjcie się wyborom naszej gwiazdy - Anny Lewandowskiej. Styl trenerki jest doskonały, dlatego warto jest inspirować się nią nie tylko w kwestii treningów i diety, ale również ubioru! Szczególnie, gdy szukacie kreacji na ważną okazję. W tym sezonie w modzie są sukienki maxi, Ania swoją żółtą kreację założyła już w zeszłym roku na ślub. Wyglądała w niej wspaniale! Żółty to odważny kolor i nie każdemu będzie w nim dobrze, dlatego poniżej znajdziecie długie sukienki w stylu tej, którą ma na sobie Anna Lewandowska. Mamy nadzieję, że coś wam się spodoba.

Sukienka Anny LewandowskiejSukienka Anny Lewandowskiej www.instagram.com/_rl9

Koronkowa sukienka Anny Lewandowskiej

Na ślub Anny Korcz, który odbył się w ten weekend, Ania założyła kreację marki Self Portrait, jej koszt to 1 795 zł. Tą samą sukienkę miała już na sobie w czasie otwarcia butiku w Monachium. Koronkowa sukienka w granatowym kolorze to niecodzienny widok na weselu, jednak w tym przypadku obowiązywał taki dress code. Koronkowa kreacja to idealny wybór na ślub. Doda kobiecości i szyku. Poniżej znajdziecie koronkowe sukienki, które wpadły nam w oko. Może i wam któraś przypadnie do gustu.

Sukienka Anny LewandowskiejSukienka Anny Lewandowskiej fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.