W co ubrać się na podróż? Odtwarzamy stylizacje Szostak i Rusin. W tych ubraniach będzie Ci wygodnie!

BA
25.04.2018 21:10
gwiazdy w podróży

gwiazdy w podróży (gwiazdy w podróży)

Wybierasz się na majówkę, wyjeżdżasz na weekend albo na dłuższe wakacje i nie masz pojęcia, co założyć na podróż? Zainspiruj się gwiazdami!

Czeka cię wymarzony wyjazd i odpoczynek? Zazdrościmy! Z pewnością więc zastanawiasz się, jak ubrać się na podróż. Ubranie musi być przede wszystkim wygodne. Nie zaszkodzi też, jeśli będzie dobrze wyglądać. Postanowiliśmy zainspirować się stylizacjami gwiazd z podróży. Oto, co zakładają! 

Karolina Szostak 

Karolina Szostak w podróżyKarolina Szostak w podróży / fot. instagram.com/karolinaszostak/ materiały partnerów

Karolina Szostak na podróż wybrała wygodne spodnie dresowe w niebieskim kolorze, które zestawiła z czarną ramoneską. Do tego dobrała jeszcze białe buty sportowe oraz małą, czarną torebkę na ramię. Takie zestawienie jest bardzo wygodne i praktyczne - spodnie zadbają o komfort, a kurtka ochroni przed chłodem w samolocie. 

Małgorzata Rozenek-Majdan 

Małgorzata Rozenek-Majdan w podróżyMałgorzata Rozenek-Majdan w podróży / fot. instagram.com/m_rozenek/ materiały partnerów

Małgorzata Rozenek-Majdan na podróż założyła biała bluzę z napisem i połączyła ją z niebieskimi szortami. Do tego dobrała ciekawe dodatki: turkusową czapkę z daszkiem oraz pomarańczową, małą torebkę. Wygodnie, kolorowo i modnie. W tym zestawieniu sprawdzą się jeszcze sneakersy lub sandały. 

Kinga Rusin 

Kinga Rusin w podróżyKinga Rusin w podróży / fot. instagram.com/kingarusin/ materiały partnerów

Kinga Rusin znana jest ze swojego zamiłowania do podróży. Na wycieczkę do Wenecji ubrała się w wygodną beżową bluzkę zestawioną z brązowymi spodniami oraz z białymi tenisówkami. Na wierzch założyła jeszcze krótki, czarny płaszcz z futerkiem, który może się przydać w razie chłodów. Jeśli wybierasz się na majówkę do któregoś z europejskich krajów, to również powinnaś spakować coś cieplejszego. Kinga całość uzupełniła jeszcze różowymi okularami słonecznymi. 

Więcej ubrań idealnych na podróż znajdziesz w przeglądzie poniżej!