Romantyczne fale czy kok? Zobaczcie, jak zrobić modne fryzury na wiosnę. I czym! Te lokówki i szczotki polecamy

BA
27.03.2018 21:40
fryzury gwiazd

fryzury gwiazd (fryzury gwiazd)

Gwiazdy potrafią się świetnie ubierać i malować, ale lubią też zadbać o ładną fryzurę. Która wygląda najlepiej?

Patrząc na gwiazdy często komentujemy ich stylizację i makijaż, ale zwracamy też uwagę na włosy. Niektóre gwiazdy lubią klasyczne i eleganckie fryzury jak gładko zaczesane, inne zaś wybierają ciekawe upięcia i fantazyjne kompozycje. Postanowiłyśmy więc przyjrzeć się i wybrać, naszym zdaniem, najładniejsze fryzury gwiazd. Oto trzy najlepsze! 

Klaudia Halejcio - romantyczne fale 

Klaudia Halejcio - faleKlaudia Halejcio - fale / fot. instagram.com/klaudiahalejcio/ materiały partnerów

Klaudia Halejcio jest szczęśliwą posiadaczką błyszczących, ciemnych włosów, które podkreślają jej urodę. Lubi eksperymentować z fryzurami. Niedawno nosiła długie, zazwyczaj, proste włosy, a obecnie ścięła je do ramion. Ta długość jest teraz najmodniejsza! Krótsze, pofalowane włosy wyglądają świetnie. Jeśli więc masz podobną fryzurę, to spróbuj je pofalować za pomocą lokówki lub prostownicy. Nie zapominaj też o stosowaniu odżywek oraz sprayów termoochronnych do stylizacji, aby włosy nie straciły blasku. 

Agnieszka Hyży - warkocz 

Agnieszka Hyży - włosyAgnieszka Hyży - włosy / fot. instagram.com/agnieszka_hyzy/ materiały partnerów

W tym sezonie bardzo modne mają się okazać warkocze, ale tym razem w nieco innym stylu. Mają wyglądać jakby były trochę w nieładzie i zrobione od niechcenia. Na podobną fryzurę zdecydowała się Agnieszka Hyży. Wykonała ona warkocz typu kłos po boku i dodała objętości w górnej części fryzury. Do tego delikatnie opadająca na twarz grzywka. Pełne uroku uczesanie, które sprawdzi się na co dzień i na specjalne okazje. Po wykonaniu takiego warkocza warto spryskać go lakierem, aby fryzura utrzymała się jak najdłużej. 

Karolina Szostak - kok 

Karolina Szostak - kokKarolina Szostak - kok / fot. instagram.com/karolinaszostak/ materiały partnerów

Od jakiegoś czasu modne są tak zwane "messy bun", czyli kok w nieładzie, które jak się okazuje sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale także na wielkie wyjścia. Karolina Szostak postawiła właśnie na tą fryzurę, udając się na jedną z imprez. Według nas to bardzo twarzowa fryzura, gdyż optycznie wysmukla. Jeśli dodatkowo założysz do niej modne kolczyki, to otrzymasz naprawdę ciekawy efekt. Do wykonania takiej fryzury przydają się wsuwki, wypełniacz, szczotka do tapirowania oraz lakier do włosów. 

Oto, co jeszcze może ci się przydać do stworzenia wymarzonej fryzury:

Więcej o: