Gwiazdy oszalały na punkcie tej kurtki! Nosi ją Doda, Grosicka, Zielińska, Maffashion. Kupicie ją TU. Mamy tańsze zamienniki

Zielona ramoneska to hit hitów! Ma ją Doda, Dominika Grosicka i Katarzyna Zielińska. Zobaczcie, ile kosztuje i gdzie możecie ją kupić.

Zielona ramoneska

Zapewne widziałyście już wiele gwiazd w tej cudownej, zielonej ramonesce! Śmiało możemy napisać, że celebrytki oszalały na jej punkcie. Nawet Doda i blogerka Maffashion ma ten model w swojej szafie. Ta hitowa kurtka pochodzi od polskiej marki Zaquad i kosztuje 900 zł. Wy również możecie ją mieć! Poniżej znajdziecie ten sam model, który jest na topie oraz inne podobne, ale dużo tańsze ramoneski w kolorze zielonym.

Zielone ramoneskiZielone ramoneski / fot. Doda, KAPiF

Kolorowe ramoneski

Kolorowe ramoneski to świetna propozycja na zbliżającą się wiosnę, ale już teraz możecie je nosić. Mogą być alternatywą dla swetra lub ciepłej, futrzanej kamizelki. Proponujemy wam kolorowe ramoneski, które rozpogodzą zimowe stylizacje i dodadzą wiosennego akcentu. 

Kolaż, kolorowa ramoneska/Materiały partneraKolaż, kolorowa ramoneska/Materiały partnera WBF

Klasyczne ramoneski

Oczywiście klasyczne ramoneski to obowiązkowa pozycja w szafie każdej kobiety. Dobrze wyglądają w stylizacjach i pasują do każdej okazji. Dawniej kojarzone były tylko z ciężkim, rockowym stylem. Dziś potrafią dobrze wyglądać nawet z delikatną sukienką i subtelnymi butami. Dominika Grosicka również zachwyciła się aksamitną, zieloną ramoneską! Może teraz czas na was, żebyście wybrały model dla siebie?

Kolaż, klasyczne ramoneski/Materiały partneraKolaż, klasyczne ramoneski/Materiały partnera www.instagram.com/dominikagrosicka

Poniżej znajdziesz jeszcze więcej modnych ramonesek na ten sezon!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.