Biznesowe stylizacje gwiazd: Kręglicka klasycznie, Tadla seksownie, a Rozenek? Największe zaskoczenie!

04.11.2016 08:30
Biznesowe stylizacje gwiazd

Biznesowe stylizacje gwiazd (KAPiF)

Przyzwyczailiśmy się do typowo "ściankowych" stylizacji gwiazd, a więc eleganckich sukienek w przypadku imprez wieczorowych, albo casualowych zestawów na wydarzenia dzienne. Rzadko udaje nam się zobaczyć celebrytki w biznesowym wydaniu, a więc oceniamy czy na pewno pamiętają jeszcze jak to się robi?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek KAPiF / Kolaż Avanti24 KAPiF / Kolaż Avanti24

Małgorzata Rozenek ostatnio nie może się zdecydować, czy bliższy jej sercu jest elegancki styl Perfekcyjnej Pani Domu, czy seksapil w klimacie Dody. Widzieliśmy ją zarówno w króciutkiej sukience z gorsetem podkreślającym piersi, jak i grzecznych spodniach w kant i sweterku. Tym razem żona Majdana zaskoczyła nas biznesową stylizacją w zdecydowanie nietuzinkowej wersji! Rozenek nie wybrała bowiem klasycznej czerni czy granatu, ale kanarkową żółć! Czy w tak odważnym garniturze załatwiłaby jakiekolwiek interesy?

Aneta Kręglicka

Aneta KręglickaAneta Kręglicka KAPiF / Kolaż Avanti24 KAPiF / Kolaż Avanti24

Aneta Kręglicka uchodzi w Polsce za kobietę z klasą. Takie przekonanie nie bierze się z niczego. Była miss świata za każdym razem udowadnia, że ma wyczucie stylu, a jednocześnie lubi bawić się trendami. Na jej zestaw biznesowy składają się granatowe spodnie i żakiet z bufiastymi rękawami. Gwiazda dopasowała do tego czarne czółenka i podkoszulek w tym samym kolorze. Niby prosto, a jednak niestandardowy krój żakietu i delikatne zdobienia sprawiają, że Aneta Kręglicka po raz kolejny nas zachwyciła.

Beata Tadla

Beata TadlaBeata Tadla KAPiF / Kolaż Avanti24 KAPiF / Kolaż Avanti24

Już niedługo ponownie zobaczymy na ekranie uwielbianą przez publiczność Beatę Tadlę. Dziennikarka uczestniczy w tworzeniu nowej informacyjnej stacji telewizyjnej o sprytnej nazwie Nowa. Na konferencję dotyczącą nowego biznesu Tadla wybrała krótką czerwoną sukienkę z delikatną falbaną. Połączyła ją z wysokimi czółenkami w nieco staromodnym wydaniu. Kreacja z pewnością przyciąga wzrok, ale czy nie jest za odważna jak na taką okazję? Biznesowi partnerzy mogliby mieć trudności w skupieniu się na rzeczy...

A oto inne ubrania i dodatki, dzięki którym stworzysz podobne stylizacje:

Więcej o: