Zaskakujące wieści o Roksanie Węgiel i Kevinie Mgleju. To zostanie z nimi na całe życie

Roksana Węgiel i Kevin Mglej nie przestają zaskakiwać. Zakochani pochwalili się pewną pamiątką z wyjazdu. O co chodzi?

Roksana Węgiel jest szczęśliwie zakochana. Już niedługo piosenkarka i Kevin Mglej wezmą ślub kościelny. Zwyciężczyni "The Voice Kids" nie ukrywa, że przysięga przed Bogiem jest dla niej niezwykle istotna. - Nie wyobrażam sobie inaczej brać ślubu. Dla mnie to jest bez sensu brać ślub, kiedy jesteś osobą wierzącą, to tylko kościelny, ponieważ, no o to chodzi w tym sakramencie, żeby w tym wszystkim uczestniczyć przed ołtarzem - mówiła Roksana Węgiel dla portalu Shownnews.pl. Ślub kościelny to nie wszystko. Roksana Węgiel i Kevin Mglej postanowili uczcić swoją miłość wspólnymi tatuażami.

Zobacz wideo Roksana Węgiel o wakacjach. Takie ma plany

Roksana Węgiel i Kevin Mglej zrobili wspólne tatuaże. Postawili na wakacyjny wzór

Roksana Węgiel i Kevin Mglej wyjechali do Alicante, gdzie świętowali ostatnie chwile przed ślubem kościelnym. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciem z wieczoru panieńskiego, na którym dumnie prezentowała białą suknię i welon. Jej ukochany bawił się na jachcie. "Ostatni taniec" - podpisał fotografię. Piękne wspomnienia nie są jedyną pamiątką z wyjazdu Kevin Mgleja i Roksany Węgiel. Zakochani zrobili sobie wspólne tatuaże na nogach. Łączy je pewien motyw. Roksana wytatuowała sobie księżyc oraz fale, a Kevin wybrał słońce i fale. Zdjęcie znajdziecie w galerii na górze strony. Przypomnijmy, że Roksana Węgiel i Kevin Mglej mają już wspólne tatuaże ze swoimi inicjałami. - To jest matching tatuaż - mówiła piosenkarka w programie "Lepsza połowa dnia".

 

Kevin Mglej o krytyce. "Jestem 26 kilogramów chudszy, bo tyle się naczytałem"

Związek Kevina Mgleja i Roksany Węgiel od początku wzbudzał kontrowersje. Internauci szeroko komentowali fakt, że producent jest starszy i ma dziecko z poprzedniego związku. Ukochany piosenkarki opowiedział w jednym z wywiadów o tym, jak wpłynął na niego hejt. - Czułem się bardzo źle. Na początku to czytałem, wydawało mi się, że tak trzeba. To chyba przez to już jestem 26 kilogramów chudszy, bo tyle się naczytałem o tym, jakim jestem grubasem. Od roku jestem w poważnym treningu - mówił dla portalu Pomponik. ZOBACZ TEŻ: Roxie Węgiel zamieściła wymowny kadr. Wszystko zdradza. Uchwyciła braci i syna Kevina

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.