Roxie Węgiel zamieściła wymowny kadr. Wszystko zdradza. Uchwyciła braci i syna Kevina

Roksana Węgiel tworzy udaną relację z Kevinem Mglejem. Wokalistka na InstaStories udostępniła rodzinne ujęcia. Można zauważyć, jakie relacje łączą syna jej partnera z braćmi artystki.

Roksana Węgiel od jakiegoś czasu jest szczęśliwie zakochana w Kevinie Mgleju. Związek artystki wywołuje niemałe poruszenie, a wszystko za sprawą sporej różnicy wieku pomiędzy zakochanymi. Węgiel w wywiadach przekonywała, że ta nie stanowi dla nich problemu i jako przykład podawała swoich rodziców - jej mama miała 17 lat, gdy związała się wówczas z 25-letnim ojcem wokalistki. W mediach gruchnęła wieść o ślubie Węgiel z Mglejem. W Centrum Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Roxie zmieniła nazwisko z Węgiel na Węgiel-Mglej. W maju zaczęła także nazywać ukochanego "mężem" i podczas publicznych wystąpień można było na jej dłoni dostrzec pierścionek zaręczynowy i obrączkę. Para ma również intensywnie przygotowywać się do ślubu kościelnego. W natłoku obowiązków wokalistka postanowiła pokazać, jak się relaksuje w towarzystwie młodszych braci, Kevina i jego syna z poprzedniego związku. 

Zobacz wideo Roksana Węgiel przejmuje się komentarzami, że wygląda staro? "Telewizja przekłamuje"

Roksana Węgiel zamieściła wymowne zdjęcia. Są na nich jej bracia i syn Kevina 

Roksana Węgiel nie chce publicznie komentować ewentualnych zmian w statusie związku. Stara się jednak być w stałym kontakcie z fanami na Instagramie, gdzie zgromadziła półtora miliona obserwujących. Na InstaStories wokalistki pojawiła się seria rodzinnych zdjęć. Nie jest tajemnicą, że artystka uchodzi za bardzo rodzinną osobę i stara się każdą wolną chwilę spędzać z bliskimi. Nie mogło zabraknąć u jej boku Kevina, a także dwóch młodszych braci Węgiel - Maksymiliana i Tymoteusza. Można było również dostrzec syna Mgleja z poprzedniego związku. Roxie już wcześniej ujawniła, że ma bardzo dobre relacje w Williamem. Zdaje się, że chłopiec złapał świetny kontakt również z braćmi Roksany. Świadczy o tym,  chociażby uroczy kadr, na którym wszyscy trzymają się za ręce. Więcej rodzinnych zdjęć Roksany Węgiel znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Roksana Węgiel pokazała mamę. Fani myśleli, że to jej siostra 

Wokalistka niedawno na Instagramie opublikowała nagranie ze swoją mamą Edytą. Sama była pod wrażeniem jej urody! "Mama czy siostra?" - napisała Roxie pod wideo. Pod postem zaroiło się od komplementów. Internauci pokreślili, że artystka jest bardzo podobna do swojej rodzicielki i odziedziczyła po niej urodę. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.