Maciej Kurzajewski jak bumerang? Znów w TVP. Są dowody

Fani Macieja Kurzajewskiego mogą mieć powody do radości. Czy prezenter wróci do Telewizji Polskiej? Wiele na to wskazuje.

Maciej Kurzajewski przez wiele lat był gwiazdą Telewizji Polskiej. Już w wieku 19 lat zwyciężył w konkursie na dziennikarzy redakcji sportowej u publicznego nadawcy, dzięki czemu w 1993 roku podjął staż w telewizji pod opieką Włodzimierza Szaranowicza. Jakiś czas temu po rewolucji w TVP, która była pokłosiem październikowych wyborów parlamentarnych, podobnie jak inni dziennikarze został zwolniony z "Pytania na śniadanie". Teraz wraca do pracy w stacji. Przynajmniej na czas Euro 2024. 

Zobacz wideo Tomaszewska współczuje Cichopek i Kurzajewskiemu. "Związek lubi ciszę"

Maciej Kurzajewski już wrócił do TVP? InstaStories rozwiewa wszelkie wątpliwości

Ostatnio na Instagramie dziennikarza pojawiło się nagranie ze studia Telewizji Polskiej. "Studio TVP Sport już w pełnej okazałości, trwają próby kamerowe i sukces, a właściwie jego zapach wisi w powietrzu" - mówił wówczas Maciej Kurzajewski. Kolejna relacja przedstawiała partnera Katarzyny Cichopek u boku dziennikarki Sylwii Dekiert. Ta z kolei, jak wiadomo, pracuje właśnie u publicznego nadawcy. Okazuje się, że były prowadzący "Pytanie na śniadanie" będzie od teraz pracować w studio TVP, gdzie zaangażuje się w relacjonowanie Euro 2024. Pojawiło się również zdjęcie, które prezenter udostępnił z relacji swojego kolegi redakcyjnego z podpisem: "Wydawcy całe życie z wariatami, o przepraszam, prowadzącymi, a to nie wszystkie prowadzące" i hashtagiem #euro2024. Jakiś czas temu Maciej Kurzajewski ujawnił, że planuje powrócić do prowadzenia programu "Giganci historii". Mowa o programie emitowanym od 15 sierpnia 2020 roku na antenie TVP Historia. Format ten skupia się na analizie ważnych postaci historycznych, więc z pewnością jest to kolejne ciekawe wyzwanie w karierze dziennikarza. Jak widać jednak nie wszystko zmieniło się po rewolucji, a w stacji pozostały największe gwiazdy, które zostały obsadzone w nowych rolach.

Maciej Kurzajewski jak bumerang? Znów w TVP. Są dowodyMaciej Kurzajewski jak bumerang? Znów w TVP. Są dowody Maciej Kurzajewski znów w TVP fot. instagram.com/maciejkurzajewski

Tym zajmie się Kurzajewski po zwolnieniu z "Pytania na śniadanie". Niedługo będzie go więcej w TVP

Jakiś czas temu Plotek dowiedział się również, że fakt, że nie ma Kurzajewskiego w redakcji TVP Sport, nie oznacza, że nie pracuje dla tej stacji. - Maciej Kurzajewski jest stałym współpracownikiem TVP Sport przy dużych imprezach sportowych (np. Euro 2024, Igrzyska Olimpijskie czy Tour de Pologne) - poinformował Plotka Dział Komunikacji Korporacyjnej TVP. Telewizja Polska to jednak niejedyna "fucha" dziennikarza. Od niedawna Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek prowadzą w sieci podcast pt: "Serio?". W jednej z pierwszych rozmów mówili m.in. o swoim związku, który wywołuje bardzo dużo emocji. 

Cieszycie się z "powrotu" Macieja Kurzajewskiego do TVP?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.