Opole 2024. Kayah poszalała z suknią. Lanberry kapitalnie. Okupnik nie można było przeoczyć

Rusza 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Jakie gwiazdy mogliśmy podziwiać podczas wydarzenia? Wiadomo już na jakie stylizacje postawili.

31 maja ruszył 61. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu, który potrwa przez cały weekend i zakończy się 2 czerwca występami komików na Kabaretonie. W pierwszy dzień wydarzenia odbędzie się koncert "Premiery" oraz "Debiuty - Niemen symfonicznie". Jakie stylizacje gwiazd mogliśmy podziwiać na scenie? 

Zobacz wideo Lanberry reaguje na słowa krytyki względem stylizacji Roxie Węgiel

Koncert prowadzi duet Kayah-Piaseczny. Okupnik nie można było przeoczyć

Festiwal w Opolu zawsze wzbudza emocje. Tegoroczną odsłonę wydarzenia poprowadzą wokaliści, którzy na polskiej scenie muzycznej są już od dekad. W tej roli wystąpili Kayah i Andrzeja Piasecznego, którzy rozpoczęli festiwal piosenką "Podaruj mi trochę słońca". Wokalista wybrał elegancki garnitur, dzięki któremu wyglądał dostojnie, ale to Kayah przyciągnęła uwagę sukienką. Wokalistka wybrała dość wyrazistą stylizację, która obfitowała w falbany i kwiat przy szyi. Kreacja sprawiała jednak problemy w poruszaniu. Później zdecydowała się na przebranie. Wybrała krótką, cekinową sukienkę, do której dobrała wysokie kozaki z tego samego materiału.

Tatiana Okupnik powraca do show-biznesu po tym, jak przez lata skupiała się na życiu rodzinnym. W tym czasie urodziła dwójkę dzieci. Gwiazda zaśpiewa utwór o wymownym tytule "Wracam". Piosenkarka poszalała z wyborem sukienki. Okupnik postawiła na cekinową stylizację, którą można było dostrzec z daleka. Dodała do tego popularną obecnie torebkę-nerkę w czarnym kolorze. Prezentowała się spektakularnie. Po zdjęcia gwiazd z festiwalu zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Na Festiwalu w Opolu wystąpiła Lanberry. Była tam również Monika Lewczuk

Lanberry zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej w 2015 roku. Od tego czasu wydała cztery albumy, a także zasiadała w jury "The Voice of Poland". Na tegorocznym festiwalu w Opolu wystąpiła na "Premierach" z piosenką "Co ja robię tu". Piosenkarka postawiła na bardziej rockowy styl. Wybrała czarną sukienkę z poszarpanymi falbanami, do której dopasowała wysokie, czarne buty w typie glanów. Nie zabrakło wyrazistej, srebrnej biżuterii. 

Monika Lewczuk była I Wicemiss Polski w 2009 roku. Później zdecydowała się na karierę muzyczną. Na festiwalu wystąpiła z utworem "Lekko". Wokalistka wybrała jasnoniebieską, opinającą sukienkę z pionowym rozcięciem na klatce piersiowej oraz przy lewej nodze. Całość dopełniła fryzura - Lewczuk postawiła na delikatne loki. 

Opole 2024. Elegancki Piaseczny. Kayah poszalała z sukienką. Spektakularna OkupnikOpole 2024. Elegancki Piaseczny. Kayah poszalała z sukienką. Spektakularna Okupnik Fot. AKPA

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.