Gojdź zaskakująco o przeszłości Rzeźniczaka. "Kto z nas nie zdradza. Spójrzmy w lusterko"

Krzysztof Gojdź opowiedział niedawno o znajomości z Jakubem Rzeźniczakiem. Znany lekarz motywował piłkarza, aby ten wziął ślub w Miami. Przy okazji wspomniał o jego niewierności wobec dawnych partnerek.

Ekspert od wyglądu gwiazd większość czasu spędza za granicą. Widuje się tam z takim nazwiskami jak Paris Hilton, Kim Kardashian czy Lana Del Rey. Pomaga wielu kobietom poprawić wygląd za pomocą dobrodziejstw medycyny estetycznej. Swego czasu gościł w zagranicznych luksusach Jakuba Rzeźniczaka, który przybył do niego w momencie głośnego skandalu. Był tuż przed ślubem z ukochaną Pauliną. - Oni mieszkali u mnie w domu w Miami. Pomagałem im trochę, żeby psychicznie stanęli na nogi, żeby się nie przejmowali hejtem - tak ten okres wspomina lekarz w rozmowie z Jastrząb Post. Co powiedział więcej?

Zobacz wideo Węgiel korzysta z medycyny estetycznej?

Krzysztof Gojdź broni Jakuba Rzeźniczaka. Naprawdę to powiedział 

Właściciel klinik medycyny estetycznej nie wydawał się być oburzony przeszłością znanego piłkarza. Zaznaczmy, że sam zainteresowany przyznał się do zdrad wobec swoich partnerek, między innymi dawnej żony, Edyty Zając, która publicznie nie powiedziała o nim złego słowa. Gojdź we wspomnianej rozmowie wspomniał o obecnej miłości piłkarza. - Paulina jest przemiłą osobą, Jakub jest fajnym facetem - zaznaczył. Jego kolejne słowa wywołały niemałe oburzenie w sieci. 

Ale znowu - kto z nas nie zdradza. Spójrzmy w lusterko

- dodał. Część internautów była zaskoczona wyznaniem lekarza.

Krzysztof Gojdź o dawaniu drugiej szansy. Ma apel odnośnie Rzeźniczaka

Na tym stanowisku wywiad się nie skończył. - Ja też jestem osobą, która jeśli jest w związku, to nie zdradza. Ale patrząc na to, jak każdy postępuje codziennie, spójrzmy w lusterko i zastanówmy się nad tym i przestańmy hejtować. Dajmy takiej osobie szanse. Kuba poukładał sobie teraz fajne, nowe życie, życzę mu jak najlepiej. Dajmy tym ludziom żyć - uzupełnił lekarz. Dodał następnie, co sądzi o zbliżającym się pojedynku piłkarza w Clout MMA. - Myślę, że jest umięśnionym facetem w sile wieku, może sobie poradzić. Może to jakiś fajny sposób na życie i zarobienie pieniędzy? Niech każdy próbuje i robi, co chce. Nie hejtujmy - dodał. Zdjęcia Gojdzia ze wspomnianej imprezy znajdziemy w galerii na górze strony.

Zgadzacie się ze zdaniem Gojdzia?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.