Klaudia El Dursi pokazała ukochanego. "Mógłby mi tego nie zabierać"

Klaudia El Dursi postanowiła opublikować zdjęcie z partnerem. Gwiazda TVN miała do ukochanego jeden zarzut.

Klaudia El Dursi należy do tych celebrytek, które szturmem wdarły się do mediów. Udział w "Top Model" zagwarantował jej sporą popularność. Później zagrzała miejsce w TVN na dłużej i została prowadzącą znanego programu randkowego "Hotel Paradise". Gwiazda zdecydowała się na opublikowanie kilku ujęć z partnerem. Miała ku temu powód. Nie obyło się bez zarzutu w jego stronę.

Zobacz wideo Ania Dąbrowska o swoim sukcesie

Klaudia El Dursi pozuje z ukochanym. W opisie pojawił się jeden zarzut 

Codzienność celebrytki śledzi w mediach społecznościowych prawie 950 tysięcy użytkowników. El Dursi chętnie pokazuje prywatne ujęcia, na których możemy zobaczyć jej synów. Nie brakuje również zdjęć z sesji zdjęciowych czy postów sponsorowanych. Na profilu prowadzącej "Hotel Paradise" pojawił się post, w którym możemy zobaczyć ją w objęciach partnera, którego rzadko pokazuje. Miała tym razem ważny powód. Mężczyzna obchodził urodziny. Celebrytka w żartobliwym tonie zarzuciła mu, że przyćmiewa tym samym Dzień Matki. 

26.05. Dla nas ten dzień jest podwójnie ważny. Jeszcze bardziej niż zwykle jestem ogromnie wdzięczna, że mogę być mamą moich wspaniałych synów i urodziny ma mój ulubiony gość, z którym już 11 lat dźwigamy ten wózek. I choć czasem przeklinam, że mógłby mi nie zabierać tego ważnego dla kobiety święta, to jednak fajnie wspólnie celebrować

- czytamy we wpisie. Zdjęcia El Dursi z ukochanym znajdziecie w naszej galerii na górze strony.

Klaudia El Dursi pokazała kilka ujęć z komunii młodszego syna. Internauci bezlitośni 

Celebrytka postanowiła podzielić się z fanami tym, jak wyglądała komunia młodszego z jej synów, Jana. Jak poinformowała, potrzebowała sztabu specjalistów, aby ten ważny dzień był idealny. El Dursi miała prośbę do obserwatorów. "Fajnie było przeżyć ten ważny dla nas dzień w gronie najbliższych. Proszę, powściągnijcie się od niestosownych komentarzy, czy było za bardzo, czy za mało, czy że nie o to chodzi w tym sakramencie. Uspokajam was, że doskonale wiemy i Jasiu też wie" - napisała. Nie obyło się jednak bez kilku szpilek wbitych w gwiazdę "Hotelu Paradise". "Co za pokazówka. Gdzie tu przeżycie duchowe?", "Bardziej zabawa niż duchowe przeżycie, ale takie czasy", "Impreza na pewno udana. Czy aby tylko adekwatna do wydarzenia?" - czytamy pod wpisem. Pojawiły się także pozytywne komentarze. "Pięknie", "Dziwią mnie te komentarze tutaj", "Piękna pamiątka rodzinna" - twierdzili inni. 

Klaudia El Dursi z synemKlaudia El Dursi z synem Klaudia El Dursi pokazała kolejne kadry z komunii syna. Zaczęła się tłumaczyć. 'Uspokajam was' / Fot. @klaudia_el_dursi / Instagram

Śledzisz codzienność Klaudii El Dursi?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.