Dorota Szelągowska po czwartym ślubie? Zamieściła romantyczny filmik. Posypały się gratulacje

Dorota Szelągowska nie ukrywa już, że jest w nowej, szczęśliwej relacji. Projektantka wnętrz chętnie zamieszcza zdjęcia i materiały wideo z ukochanym. Na Instagramie opublikowała filmik, który wywołał niemałe emocje. Wszystko przez jeden szczegół. Tyle wystarczyło, by fani zaczęli podejrzewać, że Szelągowska po raz kolejny powiedziała sakramentalne "tak".

Dorota Szelągowska trzykrotnie wychodziła za mąż, jednak za każdym razem relacje kończyły się rozwodem. Projektantka wnętrz jest mamą 22-letniego Antoniego, którego doczekała się z pierwszym mężem, Pawłem Hartliebem. Pięć lat temu powitała na świecie córkę Wandę, której wizerunek chroni i nie pokazuje dziewczynki w mediach. Po nieudanych relacjach Szelągowska przez jakiś czas była singielką, jednak to się zmieniło. Wiadomo już, że jest w związku. Nie ukrywa ukochanego. Na Instagramie zamieściła nowe wideo. Filmik zaskoczył fanów. Ci szybko zaczęli snuć wnioski na temat statusu związku projektantki. Zasugerowali, że ta może być już po ślubie. Szelągowska na jedne z komentarzy zdecydowała się odpowiedzieć. 

Zobacz wideo Szelągowska ma nowego partnera. Woli związek z dala od fleszów?

Dorota Szelągowska wzięła czwarty ślub? Pod romantycznym wideo posypały się gratulacje

W życiu Doroty Szelągowskiej w ostatnim czasie sporo się zmienia. Gwiazda TVN niedawno chwaliła się w mediach przełomową chwilą. Jak się okazało, po 26 latach udało jej się zdać egzamin na prawo jazdy. Tym razem projektantka wnętrz zamieściła na Instagramie romantyczne wideo. Fani mogli zobaczyć Szelągowską podczas prywatnych chwil z partnerem. Szczególnie jeden kadr zaskoczył. Szelągowska na w pudrowo różowej sukience pozowała wraz z ukochanym na plaży, który ubrany był cały na biało. W tle można było zauważyć łuk z kwiatów. Tego typu dekoracje pojawiają się na różnego rodzaju uroczystościach, typu śluby. W opisie Szelągowska zamieściła wymowne słowa. 

To był bardzo dobry rok. Zaryzykowałabym nawet stwierdzenie, że najlepszy. Dziękuję Wojtuś

- napisała projektantka wnętrz. 

 

W komentarzach posypały się gratulacje od fanów. Część z nich bez ogródek dopytywała, czy Szelągowska zdecydowała się na kolejny ślub. Internauci zgodnie jednak stwierdzili, że zakochani miłość mają wypisaną na twarzach. "Gratulacje. Szczęście wymalowane na twarzy", "Kochani, czy pani wzięła ślub?!", "Piękni ludzie. Macie błysk w oku" - czytamy.

Pojawił się też komentarz od znajomej gwiazdy TVN. "Gabi zapytała: czy oni wzięli ślub?". Dorota Szelągowska zdecydowała się odpowiedzieć i zdaje się, że tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości. "I byśmy wam nie powiedzieli?!?!? W życiu! - dobitnie odpisała gwiazda TVN. Więcej kadrów z romantycznego wideo Szelągowskiej znajdziecie w naszej galerii na górze strony. 

Obserwujecie Dorotę Szelągowską w mediach?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.