Dorota Szel庵owska w euforii po 26 latach oczekiwania. "Piek這 zamarz這"

Dorota Szel庵owska ma na koncie wiele sukces闚. Do tej listy od niedawna nale篡 pewna umiej皻no嗆, kt鏎 prezenterka pochwali豉 si w mediach.

Dorota Szelągowska spełnia się jako projektantka wnętrz, prezenterka, influencerka oraz jurorka. Na brak zajęć z pewnością nie narzeka. Specjalistka od urządzania pomieszczeń może od teraz radować się kolejnym zaszczytnym tytułem, co zakomunikowała w mediach.

Zobacz wideo Szelągowska o zdrowych nawykach. Brak?

Dorota Szelągowska wchodzi w nowy etap. "Stało się!"

Z Instagrama projektantki możemy dowiedzieć się aktualności z jej życia prywatnego i zawodowego. Ostatnio Szelągowska obwieściła fanom niemałe osiągnięcie, do którego droga wielu spędziła sen z powiek. "Stało się! 26 lat po zrobieniu pierwszego kursu, zdałam egzamin na prawo jazdy! Piekło zamarzło - jak stwierdziła jedna z moich przyjaci馧ek. Nie macie pojęcia, ile "podwózkowych" długów wdzięczności sobie narobiłam przez te wszystkie lata! Właściwie to teraz powinnam zacząć robić w transporcie, żeby je wszystkie spłacić" - napisała w poście pod filmikiem, na którym jest radosna za kierownicą. Jak zniosła sam egzamin? 

A rano, przed egzaminem, myślałam, że umrę z nerwów. Że taki stres to już nie na moje lata. Jednak człowiek się odzwyczaja. Ale oto jestem, z prawem jazdy, czterdziestą czwórką na karku i mega radochą

- wyznała. Gratulujemy! Po raz kolejny zobaczyliśmy ujęcie prezenterki w grzywce. Więcej znajdziecie w naszej galerii.

 

Dorota Szelągowska świętuje prawo jazdy. Jeszcze niedawno mówiła o złych momentach

Na Instagramie często widzimy nieco zniekształconą rzeczywistość. Za uśmiechem gwiazd często stoi poważny problem i zaburzenia na tle psychicznym. Dorota Szel庵owska to jedna z tych osób, która odważyła się mówić o zmaganiach z własną psychiką publicznie. "Bardzo fajnie, jeżeli ktoś chce się wspomagać ćwiczeniami fizycznymi, dietą i innymi rzeczami. Super, ale wspomagać. Najważniejsza jest dobra farmakologia, dobry terapeuta. Ja cały czas biorę leki i nie mam zamiaru z nich rezygnować. Mam również techniki napinania mięśni, oddychania, ale to tylko jako wspomaganie farmakologii" - mogliśmy przeczytać swego czasu w "Fakcie". "Celebryci z Instagrama nie są psychologami, nie są terapeutami i mogą wskazać jedynie kierunek. Natomiast błagam, idźcie do specjalistów" - dodała gwiazda.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli potrzebujesz rozmowy z psychologiem, możesz zwrócić się do Całodobowego Centrum Wsparcia pod numerem 800 70 2222. Pod telefonem, mailem i czatem dyżurują psycholodzy Fundacji ITAKA udzielający porad i kierujący dzwoniące osoby do odpowiedniej placówki pomocowej w ich regionie. Z Centrum skontaktować mogą się także bliscy osób, które wymagają pomocy. Specjaliści doradzą, co zrobić, żeby skłonić naszego bliskiego do kontaktu ze specjalistą.

A Wy, macie prawo jazdy?
Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.