Michał Wiśniewski wspomniał o "najukochańszej" żonie. Nie miał na myśli obecnej

Michał Wiśniewski wystąpił ostatnio na scenie ze swoją byłą żoną. Bardzo ciepło ją zapowiedział. Padły słowa, które mogą nie spodobać się obecnej ukochanej piosenkarza.

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego było bardzo bujne. Lider zespołu Ich Troje pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Wygląda na to, że w końcu odnalazł prawdziwe szczęście w miłości. Polę Wiśniewską poznał niedługo po rozstaniu z Dominiką Tajner. Szybko między nimi zaiskrzyło i postanowili wziąć ślub. Doczekali się dwójki dzieci: Falco Amadeusa oraz Noëla Cloé. Michał Wiśniewski wciąż ma kontakt z byłymi żonami. Z jedną z nich występuje na scenie.

Zobacz wideo Katarzyna Bosacka o rozwodzie i randkach

Michał Wiśniewski nagrabił sobie? "To jest moja najukochańsza..."

Niedawno odbył się koncert zespołu Ich Troje. W pewnym momencie Michał Wiśniewski zaprosił na scenę swoją byłą trzecią żonę, Annę Świątczak. Jakiś czas temu wokalistka wróciła po latach do składu zespołu. Wiśniewski bardzo czule przedstawił widowni Świątczak. - To jest moja najukochańsza trzecia żona, jaką miałem. Jedna z pięciu, ale najukochańsza trzecia! Przed państwem Ania Świątczak - powiedział. Wokalistka szybko zabrała głos. - Ale sobie grabisz - odparła. Wiśniewski kontynuował i opowiadał o ich relacji. - Teraz już nie możemy się całować na scenie, dotykać za... za różne rzeczy - mówił. Później muzyk nawiązał do wspólnych tatuaży z byłą żoną.  - Przynajmniej zobaczcie, jak dobrze wybrała. Ona teraz też ma męża Michała. Nie musiała zmieniać tatuaży! A ja ciągle coś zakrywam - skwitował. Wspólne zdjęcie Michała Wiśniewskiego i Anny Świątczak znajdziecie w galerii na górze strony.

Mandaryna o Poli Wiśniewskiej. "Jesteśmy taką ekipą"

Mandaryna była drugą żoną Michała Wiśniewskiego. Doczekali się dwójki dzieci. W jednym z wywiadów wokalistka wyjawiła, jak dogaduje się z obecną ukochaną swojego byłego męża. - My jesteśmy taką ekipą, która może nie rzuca się sobie na szyję i nie spędzamy 24 godzin razem, ale jak się widzimy, to naprawdę jest miło. Lubimy ze sobą rozmawiać i fajnie, jeśli są szczęśliwi to dla mnie tym lepiej - powiedziała dla portalu Jastrząb Post. Myślicie, że Anna Świątczak i Pola Wiśniewska mają równie przyjazne relacje po słowach lidera zespołu Ich Troje? ZOBACZ TEŻ: Etiennette Wiśniewska zrobiła kolejny tatuaż. Odważnie! 17-letnia córka Wiśniewskiego ma ich już kilka

Byliście kiedyś na koncercie Wiśniewskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.