Mandaryna o piątej żonie Wiśniewskiego. Takie mają relacje

Michał Wiśniewski jest obecnie w piątym małżeństwie. Jakie relacje mają jego byłe żony z obecną? Choć zazwyczaj nie wypowiadają się na ten temat, jedna z nich, Marta Wiśniewska jakiś czas temu uchyliła rąbka tajemnicy.

Michał Wiśniewski w tym roku skończy 52 lata i wygląda na to, że w końcu odnalazł szczęście. Jego małżeństwa trwały odpowiednio - pięć, cztery, pięć i siedem lat, z czego najdłużej z Dominiką Tajner. Obecnie piosenkarz jest w związku z piątą żoną, Polą, z którą doczekał się dwóch synów. Drugą żoną i matką najstarszych dzieci Wiśniewskiego jest Mandaryna. Ich pociechy - Xavier i Fabienne są już dorosłe i od czasu do czasu odwiedzają tatę i najmłodsze rodzeństwo w nowym domu. Jeśli czujecie się nieco pogubieni, tutaj znajdziecie pełną rodzinną konfigurację. Wielu fanów ciekawi fakt, jak w tak licznej rodzinie można się dogadać. Zwłaszcza mając dzieci z byłymi partnerkami. Marta Wiśniewska jakiś czas temu odpowiedziała na to nurtujące pytanie.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski o licznym potomstwie. Nie chce więcej? "Miejmy nadzieję"

Mandaryna dogaduje się z piątą żoną Michała Wiśniewskiego? Wyznała prawdę

Pola Wiśniewska pochłonięta jest wychowywaniem dwóch maluchów - Falco Amadeusa i Noëla Cloé. Oprócz tego piąta żona Michała Wiśniewskiego, podobnie jak on, ma czworo własnych dzieci z poprzedniego związku. Marta Wiśniewska po wychowaniu Xaviera i Fabienne nie zdecydowała się na ponowne powiększenie rodziny z nowym partnerem. Natomiast jej relacje z byłym i jego obecną żoną są zaskakująco dobre. W 2022 roku Mandaryna w rozmowie z portalem Jastrząb Post ciepło wypowiedziała się na temat Poli. Na pytanie, czy się lubią, odpowiedziała:

Tak, my jesteśmy taką ekipą, która może nie rzuca się sobie na szyję i nie spędzamy 24 godzin razem, ale jak się widzimy, to naprawdę jest miło. Lubimy ze sobą rozmawiać i fajnie, jeśli są szczęśliwi to dla mnie tym lepiej

- powiedziała. Zajrzyjcie do naszej galerii, by zobaczyć Mandarynę z córką.

Mandaryna o relacjach z Polą Wiśniewską i innymi dziećmi Michała Wiśniewskiego: Jest fajnie

Najstarsze dzieci Michała Wiśniewskiego - 22-letni Xavier i 21-letnia Fabienne mają już swoje życie, a od rodzeństwa dzieli ich sporo lat różnicy - najmłodszy brat ma zaledwie rok. Mandaryna wyznała, że w rodzinie nie wybuchają konflikty, wręcz przeciwnie. - Jest fajnie, jakoś się dogadujemy, znaleźliśmy wspólny język. Jesteśmy takim patchworkiem, że naprawdę tych paciorków tam za chwilę nie starczy, no ale jest wesoło - powiedziała w rozmowie z Jastrząb Post. Dodała też, że Wiśniewski bardzo się stara, dba o rodzinę i życzy mu wszystkiego dobrego. Spodziewaliście się tego?

 
Co myślisz o relacjach w patchworkowej rodzinie Michała Wiśniewskiego?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.