Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? My też się czasem gubimy. Rozrysowaliśmy wam to

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Można się pogubić zarówno w ilości potomstwa piosenkarza, jak i liczbie jego byłych żon. Zapraszamy na krótki przegląd drzewa genealogicznego muzyka.

Michał Wiśniewski oczekuje na poród kolejnego potomka. Jego ukochana Pola jest już w zaawansowanej ciąży i dziecko urodzi się najprawdopodobniej w maju. Michał i Pola są już rodzicami Falco Amadeusa, który urodził się w 2021 roku, tuż po ich ślubie. Jak nazywają się pozostałe dzieci piosenkarza i kim są ich matki? Można się w tym pogubić, ale przygotowaliśmy dla was krótką ściągawkę.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

23-letnia żona z Dubaju zdradziła, za co płaci jej mąż23-latka miała zostać lekarzem, ale wbrew woli ojca porzuciła studia

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Trochę ich jest, a w drodze już szóste

Pierwszą wielką miłością Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, a po rozstaniu związał się z Mandaryną. 10 grudnia 2003 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w szwedzkiej miejscowości Kiruna niedaleko bieguna północnego. Lodowy ślub jak z bajki miał kosztować aż dwa miliony złotych i był największym wydarzeniem towarzyskim sezonu. Ociekająca luksusem ceremonia odbyła się pod czujnym okiem kamer TVN. Do lodowej kaplicy para przybyła saniami ciągniętymi przez renifery, a Michał pojawił się przed ukochaną w srebrnym garniturze. Ich związek dotrwał do 2006 roku i zakończył się rozwodem. Para ma dwoje dzieci - Xaviera i Fabienne. To właśnie Xavier dorastał na oczach kamer. Urodził się w 2003 roku, a rok późnej rozpoczęto zdjęcia do reality show "Jestem jaki jestem". Niedawno syn Wiśniewskiego porzucił rozpoczęte studia dziennikarskie  i zajął się karierą w show-biznesie.

 
 

Xavier i Fabienne tak jak ich matka kochają taniec i rozwijaniu tej pasji poświęcają każdą wolną chwilę. Córka Wiśniewskiego Fabienne pojawiła się ostatnio z jego aktualną ciężarną żoną w programie "Jaka to melodia?".

Fabienne z ojcem Michałem Wiśniewskim, Polą Wiśniewską i partnerem KosmąFabienne z ojcem Michałem Wiśniewskim, Polą Wiśniewską i partnerem Kosmą Fot. @m_wisniewski1972

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Michał Wiśniewski po rozwodzie z Mandaryną związał się z Anną Świątczak. Para pobrała się w 2006 roku. Owocem ich miłości są córki" Etiennette Anna i Vivienne Anna. Z Etiennette Wiśniewski nagrał wyjątkową piosenkę o relacji ojca i córki. Zobaczcie teledysk do "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką".

Ania Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette WiśniewskaAnia Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska Fot. KAPiF

 

W 2012 roku Michał Wiśniewski po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera byłego trenera Adama Małysza. Ich związek przetrwał siedem lat. W 2019 roku Dominika poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe.

Ślub Dominiki Tajner i Michała WiśniewskiegoŚlub Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego KAPiF

Kobieta zdawała się być tak samo zdziwiona tym faktem, jak fani, którzy z niedowierzaniem zareagowali na wpis. Szybko po ogłoszeniu rozstania wyszło na jaw, że Michał Wiśniewski ma nową partnerkę Polę, z którą wziął potajemny ślub. Piątej żonie Wiśniewski złożył przysięgę małżeńską w kwietniu 2020 roku. Ich ślub odbył się w trakcie pandemii, więc ceremonia odbyła się w okrojonym składzie. Para podjęła wtedy decyzję, że przysięgę złoży sobie jeszcze raz i wesele z prawdziwego zdarzenia połączy z 50. urodzinami lidera Ich Troje.

 

W 2021 roku na świat przyszło piąte dziecko Wiśniewskiego - Falco Amadeus. Jak wspominał wokalista w wywiadzie dla Faktu, wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały jego narodzin.

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (przyp. red. syna Dominiki Tajner) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny - mówił w rozmowie z Faktem.
 

W 2022 roku Pola Wiśniewska opublikowała zdjęcie małego Falco Amadeusa z pozytywnym testem ciążowy i zdradziła, że para spodziewa się kolejnego dziecka.

Ops! Znowu to zrobiliśmy - napisała na Instagramie.
 

W oczekiwaniu na kolejnego potomka para już planuje, jak będzie się nazywać. Jak zawsze w przypadku dzieci Michała możemy liczyć na nietuzinkowe imię.

Razem z Polą nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia! - napisał Wiśniewski na Instagramie.

Podsumowując, zróbmy prostą kalkulację tej rodzinnej układanki. Michał Wiśniewski ma trzy córki: Fabienne, Etiennette, Vivienne i dwóch synów - Xaviera i Falco Amadeusa. Wszystkie dzieci wokalista Ich troje spłodził z trzema różnymi kobietami. Xavier i Fabienne są rodzeństwem, a ich mamą jest Mandaryna. Etienette i Vivenne są siostrami i córkami Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Falco Amadeus właśnie czeka na brata lub siostrę, czyli szóste dziecko Michała Wiśniewskiego, które w okolicy maja urodzi Pola Wiśniewska. Proste? Proste! Dla zagubionych przygotowaliśmy drzewo genealogiczne.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? grafika Plotek.pl

 

Christina ApplegateChristina Applegate na gali SAG miała ważne przesłanie. Umieściła je na lasce

Zobacz też: "Love Island". Karolina Gilon zaczęła nowy sezon od "niespodzianki". Widzowie się wściekli

Więcej o: