Ile Michał Wiśniewski ma dzieci? My też się czasem gubimy. Rozrysowaliśmy wam to

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? Można się pogubić zarówno w ilości potomstwa piosenkarza, jak i liczbie jego byłych żon. Zapraszamy na krótki przegląd drzewa genealogicznego muzyka.

Michał Wiśniewski oczekuje na poród kolejnego potomka. Jego ukochana Pola jest już w zaawansowanej ciąży i dziecko urodzi się najprawdopodobniej w maju. Michał i Pola są już rodzicami Falco Amadeusa, który urodził się w 2021 roku, tuż po ich ślubie. Jak nazywają się pozostałe dzieci piosenkarza i kim są ich matki? Można się w tym pogubić, ale przygotowaliśmy dla was krótką ściągawkę.

Zobacz wideo Najciekawsze imiona dzieci gwiazd. Nie tylko Michał Wiśniewski postawił na oryginalność

Wszystkie dzieci Michała Wiśniewskiego. Trochę ich jest, a w drodze już szóste

Pierwszą wielką miłością Michała Wiśniewskiego była Magda Femme, a po rozstaniu związał się z Mandaryną. 10 grudnia 2003 roku para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w szwedzkiej miejscowości Kiruna niedaleko bieguna północnego. Lodowy ślub jak z bajki miał kosztować aż dwa miliony złotych i był największym wydarzeniem towarzyskim sezonu. Ociekająca luksusem ceremonia odbyła się pod czujnym okiem kamer TVNDo lodowej kaplicy para przybyła saniami ciągniętymi przez renifery, a Michał pojawił się przed ukochaną w srebrnym garniturze. Ich związek dotrwał do 2006 roku i zakończył się rozwodem. Para ma dwoje dzieci - Xaviera i Fabienne. To właśnie Xavier dorastał na oczach kamer. Urodził się w 2003 roku, a rok późnej rozpoczęto zdjęcia do reality show "Jestem jaki jestem". Niedawno syn Wiśniewskiego porzucił rozpoczęte studia dziennikarskie  i zajął się karierą w show-biznesie.

 
 

Xavier i Fabienne tak jak ich matka kochają taniec i rozwijaniu tej pasji poświęcają każdą wolną chwilę. Córka Wiśniewskiego Fabienne pojawiła się ostatnio z jego aktualną ciężarną żoną w programie "Jaka to melodia?".

Fabienne z ojcem Michałem Wiśniewskim, Polą Wiśniewską i partnerem KosmąFabienne z ojcem Michałem Wiśniewskim, Polą Wiśniewską i partnerem Kosmą Fot. @m_wisniewski1972

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Michał Wiśniewski po rozwodzie z Mandaryną związał się z Anną Świątczak. Para pobrała się w 2006 roku. Owocem ich miłości są córki" Etiennette Anna i Vivienne Anna. Z Etiennette Wiśniewski nagrał wyjątkową piosenkę o relacji ojca i córki. Zobaczcie teledysk do "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką".

Ania Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette WiśniewskaAnia Świątczak, Vivienne Wiśniewska, Michał Wiśniewski, Etiennette Wiśniewska Fot. KAPiF

 

W 2012 roku Michał Wiśniewski po raz kolejny stanął na ślubnym kobiercu. Jego wybranką została Dominika Tajner, córka Apoloniusza Tajnera byłego trenera Adama Małysza. Ich związek przetrwał siedem lat. W 2019 roku Dominika poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że Michał Wiśniewski złożył w sądzie papiery rozwodowe.

Ślub Dominiki Tajner i Michała WiśniewskiegoŚlub Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego KAPiF

Kobieta zdawała się być tak samo zdziwiona tym faktem, jak fani, którzy z niedowierzaniem zareagowali na wpis. Szybko po ogłoszeniu rozstania wyszło na jaw, że Michał Wiśniewski ma nową partnerkę Polę, z którą wziął potajemny ślub. Piątej żonie Wiśniewski złożył przysięgę małżeńską w kwietniu 2020 roku. Ich ślub odbył się w trakcie pandemii, więc ceremonia odbyła się w okrojonym składzie. Para podjęła wtedy decyzję, że przysięgę złoży sobie jeszcze raz i wesele z prawdziwego zdarzenia połączy z 50. urodzinami lidera Ich Troje.

 

W 2021 roku na świat przyszło piąte dziecko Wiśniewskiego - Falco Amadeus. Jak wspominał wokalista w wywiadzie dla Faktu, wszystkie dzieci z niecierpliwością oczekiwały jego narodzin.

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (przyp. red. syna Dominiki Tajner) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny - mówił w rozmowie z Faktem.
 

W 2022 roku Pola Wiśniewska opublikowała zdjęcie małego Falco Amadeusa z pozytywnym testem ciążowy i zdradziła, że para spodziewa się kolejnego dziecka.

Ops! Znowu to zrobiliśmy - napisała na Instagramie.
 

W oczekiwaniu na kolejnego potomka para już planuje, jak będzie się nazywać. Jak zawsze w przypadku dzieci Michała możemy liczyć na nietuzinkowe imię.

Razem z Polą nie możemy się doczekać. Ja czekam na Cloë a Polcia na Vincenta… Szykuje się batalia! - napisał Wiśniewski na Instagramie.

Podsumowując, zróbmy prostą kalkulację tej rodzinnej układanki. Michał Wiśniewski ma trzy córki: Fabienne, Etiennette, Vivienne i dwóch synów - Xaviera i Falco Amadeusa. Wszystkie dzieci wokalista Ich troje spłodził z trzema różnymi kobietami. Xavier i Fabienne są rodzeństwem, a ich mamą jest Mandaryna. Etienette i Vivenne są siostrami i córkami Wiśniewskiego ze związku z Anną Świątczak. Falco Amadeus właśnie czeka na brata lub siostrę, czyli szóste dziecko Michała Wiśniewskiego, które w okolicy maja urodzi Pola Wiśniewska. Proste? Proste! Dla zagubionych przygotowaliśmy drzewo genealogiczne.

Ile dzieci ma Michał Wiśniewski?Ile dzieci ma Michał Wiśniewski? grafika Plotek.pl

 

Zobacz też: "Love Island". Karolina Gilon zaczęła nowy sezon od "niespodzianki". Widzowie się wściekli

Więcej o:
Copyright © Agora SA