ShEO Awards 2024. Biała Rozenek i Kwaśniewska w mini. Wpadła też Burzyńska z naprawionym uśmiechem

Gala ShEO Awards 2024 nie mogła odbyć się bez topowych gwiazd polskiego show-biznesu. Obiektyw fotoreporterów uwiecznił Rozenek-Majdan, Margaret, Aleskandrę Kwaśniewską z partnerem i Kasię Burzyńską, która miała dzień pełny wrażeń. Na szczęście już jest wszystko dobrze.

Letnie ścianki trwają w najlepsze - po raz kolejny widzimy ujęcia sław w wyjątkowych stylizacjach podczas ciepłej wiosny w Polsce. Na salonach niezmiennie króluje biel, złoto i intensywny połysk, o czym zaraz się przekonacie. Wszystkie wspomniane kreacje znajdziecie tam, gdzie zawsze, czyli w galerii na górze strony. 

Zobacz wideo Rozenek-Majdan wraca doc starych zdjęć. Nie wywołują łez

Rozenek-Majdan pokazała nogi. Obok złocista Margaret i Kwaśniewska z Badachem

Prezenterka i bizneswoman z prawdziwego zdarzenia dobrze czuje się w bieli. Podczas wspomnianego eventu miała na sobie białą sukienkę mini z bardzo modnymi kolejny sezon różami 3D, a na to białą marynarkę typu oversize. Założyła do tego białe sandałki na obcasie, eksponując tym samym zgrabne, opalone nogi. Makijaż u Rozenek-Majdan był tego wieczoru klasyczny - naturalny i podkreślający urodę. Za każdym razem prezenterka ma idealnie wyrównaną skórę, co swego czasu zdradziła nam jej makijażystka. Co natomiast ubrała Margaret? Wokalistka nie po raz pierwszy wyróżniała się na tle innych sław. Jej złocista mini z dekoltem do niemalże pępka wyglądała bardzo efektownie, ponieważ miała kaptur oraz asymetryczny dół, ciągnący się po ziemi. Aleksandra Kwaśniewska również pokazała się w kreacji mini. Dziennikarka miała na sobie kwiecistą sukienkę z bufiastymi rękawami, czarne szpilki i delikatne kolczyki. Podczas wydarzenia towarzyszył jej mąż Kuba Badach, którego jeszcze kilka dni temu mogliśmy podziwiać z sopockiej sceny. Na gali obecna była również Joanna Racewicz. Jej biała kreacja mogłaby na spokojnie konkurować ze stylizacją Rozenek-Majdan. Szczegóły w galerii.

Małgorzata Rozenek-MajdanMałgorzata Rozenek-Majdan KAPiF.pl

Katarzyna Burzyńska zażegnała wpadkę i dosłownie świeci na salonach

Promienna prezenterka o poranku miała do czynienia z nietypową sytuacją. Podczas "Pytania na śniadanie" straciła przednie zęby. Wszystko uchwyciły kamery TVP. - Przepraszam, przepraszam, wypadły mi zęby. (...) Muszę skończyć, przepraszam - powiedziała w pośpiechu dziennikarka. Kilka godzin później wyjaśniła w rozmowie z nami całe zajście. "Można powiedzieć, że zjadłam zęby na telewizji" - napisała. "A tak serio: wypadł mi Invisalign - aparat ortodontyczny, który noszę od dłuższego czasu, żeby skorygować zgryz. Okazuje się, że nawet on sprawia problemy. Ale uważam też, że jego noszenie nie jest powodem do wstydu" - dodała następnie. Wieczorem Burzyńska była już gotowa na czerwony dywan. Podczas gali pokazała się nie tylko z naprawionym uzębieniem, ale i w oszałamiającej kreacji - brązowa, połyskująca suknia z kokardami i głębokim dekoltem idealnie oddawała charakter wydarzenia. 

Która stylizacja była najbardziej HOT?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.