Doda wyjawiła, co dostała na pierwszą komunię. Skromnie, ale uroczo. "Quada nie było" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda w rozmowie z Plotkiem wyjawiła, skąd pomysł na produkcję suplementów. Przy okazji zdradziła, jaki prezent dostała na komunię. To wyjątkowy podarunek.

W Operze Leśnej w Sopocie trwa Polsat Hit Festiwal. Pierwszego dnia zespół Golec uOrkiestra świętował swoje 25-lecie. Z tej okazji słynnym bliźniakom towarzyszyli inni popularni artyści. Na scenie pojawiły się takie gwiazdy jak m.in. Kayah, Enej czy Kuba Badach. Podczas koncertu nie zabrakło też poruszających momentów. Łukasz Golec jubileusz zespołu dedykował swojej mamie, która nie mogła pojawić się na wydarzeniu, bo przeszła poważną operację. 24 maja w Sopocie widzowie mieli okazję zobaczyć także występ Dody i Smolastego z piosenką "Nim zajdzie słońce". Wokalistka zachwyciła na ściance w niebieskiej marynarce i koszuli. W rozmowie z Karoliną Sobocińską z Plotka wróciła do czasów swojego dzieciństwa i wyznała, co dostała na komunię i skąd wziął się jej pomysł na biznes. 

Zobacz wideo Doda wyznała, co dostała na komunię. Zdziwicie się

Doda wyjawiła, co dostała na pierwszą komunię. "Nie quada"

Doda ostatnio zawzięcie promuje własne perfumy, które niedawno pojawiły się na rynku. Wokalistka sprzedaje także sygnowane swoim nazwiskiem suplementy. W rozmowie z Plotkiem zdradziła, skąd wziął się pomysł na taki biznes. Doda przypomniała, co już wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że jest wychowana w rodzinie sportowców. Wyznała, że w bibliotece jej ojca już jako dziecko miała okazję zapoznać się z książkami o tematyce medycznej i farmakologicznej, a także pozycjami dotyczącymi anatomii człowieka i biologii. Wokalistka przyznała, że zanim zamarzyła o byciu piosenkarką, chciała zostać lekarzem. 

Myślę, że znajomość tego, co się je, jak się je, jak suplementuje, co wkładamy przysłowiowo do ust i czym żywimy nasz organizm, to jest fundamentalna, elementarna wiedza każdego dziecka, każdego człowieka, żeby móc sobie pomóc. Jeżeli zdajemy sobie sprawę, że jedzeniem możemy się leczyć i też truć. Jeśli dobrą suplementacją możemy gasić mini stany zapalne w organizmie, to naprawdę nie będą potrzebne nam prawdziwe leki - podkreśliła Doda. 

Tata Dody interesował się także zwierzętami i takie książki także znalazły się w jego biblioteczce. Przy okazji artystka zdradziła, jaki prezent dostała na pierwszą komunię świętą. Artystka żartobliwie nawiązała do wyjątkowo przesadzonych prezentów komunijnych, które są "modne" w ostatnich latach. Przykład? Syn Krzysztofa Rutkowskiego, Krzysztof Junior, na swoją komunię otrzymał nowe BMW E36 warte "jedynie" 200 tysięcy złotych. Podekscytowani rodzice chłopaka relacjonowali, jak zadowolony siada za kółkiem. Wokalistka otrzymała wyjątkowo skromny podarunek, który rozwinął w niej wrażliwość. Co ciekawe, wokalistka jakiś czas temu udostępniła w sieci zdjęcie z tym wyjątkowym prezentem. Znajdziecie je w naszej galerii na górze strony.

Ja dostałam na komunię nie quada, a "Atlas psów", w sensie książkę z psami. Jestem psiarą, kocham zwierzęta  - wyznała Doda.

Doda w duecie ze Smolastym. Wokalistka znów zaszalała z oryginalną peruką

W Sopocie Doda pojawiła się na scenie ze Smolastym i duet zaśpiewał piosenkę "Nim zajdzie słońce", która była prawdziwym hitem zeszłego roku i ma ponad 83 miliony odtworzeń w serwisie YouTube. Wokalistka pojawiła się na scenie w krótkiej blond peruce. Miała na sobie niebieską sukienkę z gorsetem, jak za starych dobrych czasów Virgin. Fani od razu ocenili jej stylizację. Większości przypadła do gustu i oceniono, że "wygląda bosko". Pojawiły się też słowa krytyki. Sprawdźcie, co jej zarzucono

Sopot Hit Festiwal. Doda i SmolastySopot Hit Festiwal. Doda i Smolasty fot. kapif.pl

 
Co sądzisz o komunijnym prezencie Dody?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.