Polsat Hit Festiwal 2024. Golec uOrkiestra pokazali niepublikowane zdjęcia ze swoich ślubów. Spójrzcie na Katarzynę

Bracia Golec wystąpili na wydarzeniu Polsat Hit Festiwal 2024. Mężczyźni pochwalili się ujęciami, które wcześniej nigdzie nie były dostępne. Łukasz i Paweł Golec zaprezentowali kadry ze ślubów.

Edyta i Łukasz Golcowie wzięli ślub w 2000 roku i doczekali się trójki dzieci. Małżeństwo pracuje razem w zespole Golec uOrkiestra. Jeszcze niedawno na temat ich relacji pojawiały się niecodzienne spekulacje. Fani zastanawiali się, czy parę czeka rozwód. - Nie wiem, skąd to się wzięło. Media lubią żyć swoimi historiami, które nie zawsze mają pokrycie w rzeczywistości - komentowała plotki Edyta Golec w rozmowie z Jastrząb Post. Z kolei Paweł Golec jest ukochanym Katarzyny Kułaczewskiej. Wziął ślub rok później od brata. Słynny duet postanowił w nietypowy sposób okazać miłość swoim żonom. 

Zobacz wideo Bracia Golec o Eurowizji. Mocne słowa

Polsat Hit Festiwal. Wyjątkowe nagranie na występie Golec uOrkiestry. Łukasz Golec pokazał niepublikowane wcześniej zdjęcia ze ślubu

Golec uOrkiestra wystąpili podczas Polsat Hit Festiwalu 2024. Było to och 25-lecie. Na scenie towarzyszyli im między innymi Gromee, Kayah, Kuba Badach czy Piotr Cugowski. Duet dał fenomenalny pokaz, który spodobał się fanom. To jednak nie wszystko. Podczas jednej piosenki w tle pojawiły się wyjątkowe kadry. Wyświetlono niepublikowane wcześniej nagranie ze ślubu Edyty i Łukasza, a także Pawła i Katarzyny. Co ciekawe zdjęcia Katarzyny Golec to rzadkość. Kobieta rzadko pojawia się u boku medialnego brata na ściankach. Nie da się ukryć, że był to czuły gest w stronę ukochanych muzyków. Co sądzicie? Zdjęcia ze ślubów braci Golec znajdziecie w galerii na górze strony. 

 

Bracia Golec kontrolują swoje żony? Nietypowe doniesienia 

Edyta i Łukasz Golec jakiś czas temu wystąpili w programie Agaty Młynarskiej "Stylowe taxi Agaty". Wówczas dziennikarka zapytała, czy sławni bracia "kontrolują swoje żony". Odniosła się do plotek, które szalały w przestrzeni mediów społecznościowych. - Trochę tak, trochę nie - odpowiedziała z uśmiechem bratanica Golców. Niedługo później jeden z bliźniaków postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości. "Tak się rodzą plotki. (...) W domu na cztery spusty i jeszcze z łańcuchem" - stwierdził. To jednak nie koniec. Dalszą walkę z rzekomymi doniesieniami, a także komentarz Edyty Golec znajdziecie TUTAJZOBACZ TEŻ: Bracia Golec miażdżą Eurowizję. "Objaw nędzy i rozpaczy". Mówią też o moralnym upadku [PLOTEK EXCLUSIVE]

Edyta i Łukasz GolcowieEdyta i Łukasz Golcowie Edyta i Łukasz Golcowie, KAPiF

Słuchacie muzyki braci Golec?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.