Agata Duda w sukience. Ekspert zwrócił uwagę na babcine buty i... rajstopy. "Widać je z kilometra" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Agata Duda wyraźnie poczuła wiosnę i zrezygnowała z ciemnych spodni, które często wybiera. Zamieniła je na sukienkę. Jak wypadła? Stylizacji pierwszej damy przyjrzał się ekspert.

Agata Duda często stawia na dopracowane stylizacje i widać, że są naprawdę przemyślane. Z reguły jednak coś jest nie tak i mały detal psuje cały efekt. Nie inaczej było i tym razem. Pierwsza dama zrezygnowała z często noszonych przez siebie spodni i zastąpiła je jasną sukienką. Jak na tym wyszła? Wiosenną stylizację małżonki Andrzeja Dudy ocenił Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur.

Zobacz wideo Joanna Horodyńska oceniła styl księżnej Kate

Agata Duda w sukience. Fason doskonale podkreślił jej sylwetkę

Agata Duda na publiczne wystąpienia zawsze wybiera eleganckie stroje. Nie inaczej było i tym razem. Pierwsza dama pokazała się w gładkiej sukience. Jasny kolor to bardzo dobra opcja na ciepłe, wiosenne dni. - Agata Duda tym razem wybrała kopertową sukienkę midi. Fason kreacji to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Pięknie podkreślił talię i optycznie wydłużył szyję. Gładka, jasna tkanina również okazała się doskonałym posunięciem - nadała całej stylizacji nowoczesności i sprawiła, że było naprawdę elegancko - powiedział nam Michał Musiał. Jednak czy wszystko wyglądało tak, jak powinno? Okazuje się, że znów coś poszło nie tak. Po raz kolejny chodzi o szczegóły.

Do sukienki nie można się przyczepić. Jednak jeśli chodzi o resztę stroju, nie było już tak dobrze. Czółenka w tym samym kolorze nie wyglądały dobrze. Fason butów Agaty Dudy jest zupełnie niemodny i po prostu babciny. Nie jest to nawet ponadczasowa klasyka. Zdecydowanie lepszą opcją byłby wybór szpilek w kolorze nude z dłuższym, optycznie wysmuklającym sylwetkę szpicem. Byłoby o niebo lepiej. Kolejną rzeczą, którą należy wymienić, są rajstopy - mają kolor tak odbiegający od koloru skóry Agaty Dudy, że widać je z kilometra. Dobrze dobrane cieliste rajstopy powinny być zupełnie niewidoczne. Powinny wyglądać tak, jakby ich w ogóle nie było

- stwierdził Michał Musiał, modowy ekspert i stylista fryzur, a na koniec podsumował: - Ogólnie widać progres, ale znów nie jest idealnie.

Ekspert przyjrzał się także fryzurze Agaty Dudy. Było lepiej?

Michał Musiał ocenił także fryzurę pierwszej damy. - Agata Duda po raz kolejny zaliczyła włosową wpadkę. Znów jest za ciężko i za sztywno. Całość wygląda bardzo sztucznie. Nie czeszemy się tak od lat. Zdecydowanie lepszą opcją byłaby bardziej naturalna, czesana wiatrem stylizacja. To samo dotyczy koloru włosów. Pierwsza dama powinna zdecydować się na wpuszczenie w całość refleksów, które nadałyby bardziej naturalny, trójwymiarowy efekt - dodał. Zdjęcia pierwszej damy w wiosennej stylizacji znajdują się w galerii na górze strony.

Podoba ci się styl Agaty Dudy?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.