Co słychać u Kingi Dudy? Stawia na samodzielność. Właśnie się przeprowadziła

Kinga Duda mimo powszechnej rozpoznawalności stara się unikać błysku fleszy jak tylko może. Córka prezydenta stroni od publicznych wystąpień i chce zachować choć odrobinę prywatności. Ostatnimi czasy prawniczka została przyłapana na przeprowadzce. Wyniosła się ze stolicy?

Kinga Duda to z całą pewnością jedna z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Popularność zyskała za sprawą prezydentury swojego ojca i w mgnieniu oka stała się na pewien sposób osobą publiczną. Córka Andrzeja Dudy od dawna stroni jednak od życia na świeczniku i stara się zachować prywatność dla siebie. Rzadko można ją zobaczyć na oficjalnych uroczystościach, a ścianek zdaje się unikać jak tyko może. Ostatnimi czasy fotoreporterzy przyłapali Kingę na przeprowadzce. Będzie teraz mieszkać pod zupełnie innym adresem.

Zobacz wideo W takiej stylizacji pokazała się Agata Duda przed wylotem do Kanady

Kinga Duda stawia na samodzielność. Właśnie się przeprowadziła

Na łamach portalu Shownews.pl pojawiły się zdjęcia, które wywołały niemałe zainteresowanie internautów. Znalazła się na nich zaaferowana przeprowadzką Kinga Duda. Prawniczka wynajęła w tym celu specjalną firmę. Nic w tym dziwnego - w końcu transport dużych gabarytów to prawdziwe wyzwanie. W artykule pojawiła się informacja mówiąca o tym, że córka Andrzeja Dudy przeniosła się na Mokotów. To z całą pewnością jedna z najpiękniejszych i jednocześnie najdroższych dzielnic Warszawy. Nie jest jednak wiadomo, czy nieruchomość, w której uwiła gniazdko jest jej własnością, czy została wynajęta. Największą uwagę zwracała masywna, niesiona przez pracowników firmy kanapa. Na łamach portalu Shownews.pl pojawiła się informacja, że mebel został wykonany z beżowej skóry.

Kinga Duda odnalazła się w branży prawniczej. Tak teraz wygląda jej życie

Nie jest tajemnicą, że córka prezydenta ukończyła studia prawnicze. Jej kroki naukowe śledziło wielu Polaków i rozpisywało się o nich naprawdę sporo portali show-biznesowych. Swego czasu głośno mówiło się także o rzekomym związku prezydentówny z Maciejem Musiałem. Sam aktor wielokrotnie dementował te pogłoski. Obecnie Kinga Duda pracuje w jednej z warszawskich kancelarii prawniczych. Jest aplikantką adwokacką i współpracowniczką w dziale rozstrzygania sporów w stołecznej kancelarii oraz członkinią zespołu ds. postępowań sądowych i arbitrażowych. Kinga Duda kilka miesięcy temu dołączyła do składu warszawskiej kancelarii prawnej Rymarz Zdort Maruta.

Kinga DudaKinga Duda Kinga Duda, Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta

Czy prawo to przyszłościowy kierunek studiów?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.